Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2018, 16:37
tak jak iphony pfff jak można płacić tyle kasy za markę
Odpisz
30 lipca 2018, 00:31
@ruzwelt1: iphony są dobre i bynajmniej nie mówię tego z perspektywy posiadaczki jednego z nich. niestety.
\___/ :)
Odpisz
30 lipca 2018, 00:37
@PikachuAlka: w takim razie skad mozesz wiedziec czy sa dobre
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2018, 11:17
@Bakusiekk: właśnie
PS. Iphone to kalkulator za 999$
Odpisz
30 lipca 2018, 23:59
@Bakusiekk: bo wielokrotnie na nim pracowałam
Odpisz
29 lipca 2018, 17:07
Co tam? Nie stać was na to i macie ból dupy?
Odpisz
29 lipca 2018, 17:54
@Tommy_Harvey: Az specjalnie zostawię kropkę bo chce zobaczyć jak ktoś cię hejtuje, ale ja sam nie mam ochoty.
Także no --->. (tactical dot)
Odpisz
29 lipca 2018, 21:13
@Tommy_Harvey: A ty szpanujesz za pieniądze matki.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 21:24
@Tommy_Harvey: W ogóle nie ruzumiem fenomenu tych drogich ubrań, wygląd jak w pierwszej lepszej sieciówce, koszt z 10 razy wiekszy, jakość wykonania i lepszego matariału nie widze. Naprawde nie rozumiem jak ludzie mogą to kupować, oprócz popisania się hajsem.
Odpisz
29 lipca 2018, 21:28
@TakiTamTrol: Tu się zgodzę.
Odpisz
30 lipca 2018, 00:14
@Tommy_Harvey: gdybyś miał cokolwiek z Gucci mógłbyś się wypowiadać
Odpisz
30 lipca 2018, 01:17
@Rozyv: Nooo, posiadam wiele rzeczy z Gucci
Odpisz
30 lipca 2018, 09:08
@Tommy_Harvey: Np. Plastikowe reklamówki wyciągnięte z kosza galerii handlowej
Odpisz
30 lipca 2018, 11:27
@Rozyv: bo jeżeli ktoś czegoś nie ma albo nie zrobił to nie może się wypowiadać na ten temat xD.
Serio, jeżeli to gówno tyle kosztuje a wygląda jak żółta szmata z naszytymi kwiatkami co sobie możesz zrobić w domu i wyjdzie na to samo. Brawo.
Odpisz
29 lipca 2018, 15:22
o ja mam taką samą
Odpisz
26 lipca 2018, 22:10
kupowanie dla marki takie jest
Odpisz
26 lipca 2018, 17:44
Wow nawet nie wiedziałem że moja pościel jest warta aż 890 euro
Odpisz
26 lipca 2018, 18:03
@Demondo498: Masz naprawdę brzydką pościel
Odpisz
26 lipca 2018, 19:24
@Demondo498: "Była" tyle warta, dopóki nie oderwałeś metki.
Odpisz