Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

29 kwietnia 2019, 12:58

"Za każdym razem"??? Ile ty żyjesz?

Avatar kamilowski2004

31 lipca 2018, 12:12

ja: NOT TODAY!

Avatar jahoszy

27 lipca 2018, 22:46

Możecie mi nie wierzyć ale przed chwilą wyjrzałem i widziałem za jednym zamachem zaćmienie Marsa i stacje kosmiczna która akurat przeleciała nad polską może też ktoś widział szybko poruszające się światło na niebie

Avatar ZajumaliMiNick

Edytowano - 27 lipca 2018, 23:51

@jahoszy: chyba widziałam
takie pomarańczowe xd

Avatar M_ateo_1

28 lipca 2018, 10:37

@jahoszy: raczej stacja kosmiczna która fruwa 400km nad ziemią nie generowała by światła widzianego z ziemi. pewnie samolot to był.

Avatar jahoszy

29 lipca 2018, 03:39

@M_ateo_1: wątpie to światło absolutnie nie przypominało samolotu i pobrałem taką aplikacje która pokazuje lokalizacje tej stacji i akurat była nad Polską. Mogą kłamać ale pokazana jest m.in. prędkość i wynosi ona 27 tyś. Km/h

Avatar jahoszy

29 lipca 2018, 03:58

@M_ateo_1: przelatywała miesiąc temu i zdj zrobiłem ale aparat w telefonie nie zadowala

Avatar jahoszy

29 lipca 2018, 03:58

@M_ateo_1: a tak wygląda aplikacja

Avatar M_ateo_1

30 lipca 2018, 00:51

@jahoszy: nie wiem. wątpię aby to było ISS

Avatar M_ateo_1

28 lipca 2018, 10:39

Avatar PolishPikachu

27 lipca 2018, 23:02

best photo ever

Avatar Glad1ator

27 lipca 2018, 20:33

U mie nie mo chmur

Avatar Tosiazzz

27 lipca 2018, 22:11

@Glad1ator: A ja jestem na wieżu widokowej w oliwie i wygląda...

a nie

nie wygląda, nic nie widać

Avatar SpokoLoko420

27 lipca 2018, 19:01

Oh** o tym nie pomyślałem

Avatar PennywiseClown

27 lipca 2018, 18:12

dzisiaj ma być krwawy księżyc
ja jestem w Chorwacji
właśnie idzie burza

Avatar Pegi20

27 lipca 2018, 18:05

gdy u ciebie padał grad przez 2 godziny i myślałeś, że nie zobaczysz ale nagle wychodzi słońce

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 18:21

Serio jutro będzie?

Avatar TimekPL123

26 lipca 2018, 18:28

nie na żarty

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 18:30

@TimekPL123: szkoda

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 20:26

Tak, na serio ma być. O 21.30

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 21:40

o 21:37 bo wiesz papiesz umar xddd

Avatar Olafaugust

26 lipca 2018, 18:31

dokładnie tak
życie ssiesz!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka