Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Chciał tylko pomóc
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2018, 14:52
nosacze jeszcze kogoś śmieszą?
Odpisz
28 lipca 2018, 14:53
@SharpNeedle: no nw tak z połowe tutaj osób
Odpisz
28 lipca 2018, 14:53
@tomek123321: wow, nie spodziewałem się
Odpisz
28 lipca 2018, 16:14
@SharpNeedle: Zobacz na oceny dzbanie
Odpisz
28 lipca 2018, 16:17
@XxkillerxX: wiedz że wielu ludzi nie ocenia dzbanie
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2018, 16:19
@SharpNeedle: Widocznie nie chcą oceniać lol
Odpisz
28 lipca 2018, 16:22
@XxkillerxX: to właśnie powiedziałem
Odpisz
28 lipca 2018, 16:22
@SharpNeedle: i co to ma do rzeczy ?
Odpisz
28 lipca 2018, 20:25
@XxkillerxX: oceny obrazka nie są wszystkim
Odpisz
28 lipca 2018, 21:40
@SharpNeedle: Ale nikt nie daje dobrej oceny za nic
Odpisz
28 lipca 2018, 21:54
@XxkillerxX: nie każdy daje złą ocenę
Odpisz
28 lipca 2018, 22:45
@SharpNeedle: I co z tego
Odpisz
28 lipca 2018, 23:51
@XxkillerxX: to że gdyby każdy oceniał nie wiadomo czy nie byłoby więcej trójkątów w dół
Odpisz
29 lipca 2018, 02:43
@SharpNeedle: źle to sformułowałem
Gdyby każdy kto widział ten obrazek i nie lubi nosaczy ocenił trójkątem w dół nie wiadomo czy nie byłoby więcej ocen w dół
Odpisz
29 lipca 2018, 09:41
@SharpNeedle: Więc 1 pytanie czemu tego nie zrobili to tylko ich "wina" że przeszło do poczekalnia albo ci się tylko wydaje że nikt się z tego nie śmieje
Odpisz
29 lipca 2018, 10:26
@XxkillerxX: nie zrobili bo im się nie chciało
Odpisz
29 lipca 2018, 11:22
@SharpNeedle: nosacze mogą zostać nieśmiertelne przez firmy które to urzywaja
Odpisz
29 lipca 2018, 12:00
niestety
Odpisz
29 lipca 2018, 12:01
@SharpNeedle: albo reklama z fanatykiem
Odpisz
29 lipca 2018, 12:03
ta z cini minis?
Odpisz
29 lipca 2018, 12:04
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 lipca 2018, 14:29
@SharpNeedle: niestety a może stety widocznie WIĘKSZOŚCI ludzi się to podoba
Odpisz
26 września 2020, 11:54
@SharpNeedle: przybywam z przyszłości i tak, nadal większość sie z nich śmieje
Odpisz
28 lipca 2018, 14:24
przeglądasz się a to somsiad
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2018, 14:52
@Lawenda2018: SOMSIAD MENDA, ZŁODZIEJ JEDEN!!!
Odpisz