Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Larwa694

12 stycznia 2019, 08:37

a w tym roku zmiana szkoły więc 2-3 dni z wakacji to będzie ustalanie ile mogę spać żeby sie nie spóźnić ;P

Avatar JelonAI

4 sierpnia 2018, 09:56

właściwie to ładny jest ten budynek, szkoła to zwykły pomalowany kloc, a ten, zakładam zabytek, to zdecydowanie coś więcej

Avatar StudioDoge

3 sierpnia 2018, 09:17

Kuwa mieszkam przed szkołą. Mam chyba najgorszy widok przez okno.

Avatar Errtu

3 sierpnia 2018, 14:18

@StudioDoge: same here

Avatar Limfangioleiomiomatoza

3 sierpnia 2018, 11:47

Rezydencja Von Evereców pasowałaby lepiej.

Avatar Legalny_gracz

3 sierpnia 2018, 10:20

Do takiej szkoły bym chodził

Avatar sauronxpl

3 sierpnia 2018, 09:53

nie do takiego budynku to bym wszedł na urbex i czuję że byłby to udany urbex. szkoła z daleka odstrasza swoją nudą

Avatar darcus

3 sierpnia 2018, 09:48

Tęsknię za moją szkołą.

Avatar Tamron

3 sierpnia 2018, 08:43

W czasie roku szkolnego wygląda podobnie...

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2018, 00:54

Ja nawet nie zamierzam tam wejść.

Avatar KaZaul12

2 sierpnia 2018, 21:53

A najlepsze jest to że teraz w drodze do mojego technikum będę mijać moje stare gimnazjum ;_;

Avatar TheRepoZ

2 sierpnia 2018, 23:02

@KaZaul12: Ja naprzeciwko gimnazjum mam technikum...

Avatar KaZaul12

2 sierpnia 2018, 23:15

@TheRepoZ: a myślałem że to Ja mam najgorzej

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 3 sierpnia 2018, 00:06

@KaZaul12: Ja w drodze do licbazy będę mijać moją podstawówkę i gimbazę. ;-; Chociaż od zeszłego roku to jedna i ta sama szkoła, a liceum znajduje się dosłownie kawałek dalej.

Avatar guniov

2 sierpnia 2018, 21:36

gdy skończysz szkołę i jesteś bezrobotny :/

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 23:32

Szkoła w wakacje jest tak fajnie pusta i cicha, taki przyjemne uczucie chodzić wtedy po niej

Avatar LeHackerKid

26 lipca 2018, 23:39

u nas szkola w wakacje jest zamknieta chyba

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 lipca 2018, 23:44

@LeHackerKid: w zasadzie to często jestem tam w soboty i jest tak samo

Avatar Szymon2410

2 sierpnia 2018, 21:25

u nas jest BU DO WA (remont)

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2018, 21:26

@Szymon2410: a u mnie jest szkoła budowlana xD

Avatar Szymon2410

2 sierpnia 2018, 21:24

Jestem tam prawie codziennie, gram na boisku w piłkę

Avatar MarssPL

27 lipca 2018, 00:07

Było podobne
Jako scena z "To"

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 00:07

gdy nie umiesz dobrze
odzielic zdania w memie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka