Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2019, 12:18
Zbakazken teb ninebt
Odpisz
20 września 2019, 07:37
Hi 1m B0b
Odpisz
11 października 2018, 14:17
Majtki.
Underpants jak nie rozumiez .-'
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:43
SR PELO MAJ FEJWORIT JUTJUB CZANEL
Odpisz
Edytowano - 4 października 2018, 23:32
@sauronxpl: MAJ TU!!! AJ LAW ANDERTEJL!!1
Odpisz
11 sierpnia 2018, 16:19
d-dont touch ma child
Odpisz
22 września 2018, 20:35
@WolfieTheGamer: Did you just touch the child?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 12:01
Nie rozumiem jak można gryźć lody masakra
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:32
@Nilciaxd: też nie wiem...
Odpisz
10 sierpnia 2018, 18:03
Ja gryze lody lol
Odpisz
10 sierpnia 2018, 23:20
@Kasztanowy: A niby jak jeść kanapki lodowe?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 13:32
@XDgierman: Szybko
Odpisz
11 sierpnia 2018, 06:23
a
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:08
Ale mnie wk🅾wia reklama pasty na nadwrazwilosc zebow, od niej zawsze mi uszy krwawio :<
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:13
UWAGA WYJAŚNIENIE! Po długich reklamach na Polsacie ogarnęłam, że boli, ponieważ NADWRAŻLIWE ZĘBY. Niektórzy tak nie mają, bo mają zdrowe zęby. Tak słyszałam w reklamach, jeżeli nie mam racji to nie bijcie pls
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:15
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: A mogę Cię dotknąć palcem?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:17
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Jesteś szybka jak woda w kiblu
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:46
@lorax12: No dobra *mina tsundere*
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:46
@ToFFeXPL: *świeża
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:46
@etuggo: Łociepanie ale szybko
Odpisz
10 sierpnia 2018, 15:40
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Killer Queen touched you
Now you are a bomb
Farewell
Odpisz
10 sierpnia 2018, 18:03
@lorax12: To źle?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:21
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Wybuchasz
Zgadnij
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:30
@lorax12: Czyli to dobrze, bo umrę hyhy
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:04
Ja gryze, i nic nie boli
Odpisz
27 lipca 2018, 19:04
czy da sie cos zrobić zeby tak nie miec?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:06
@Kupahaha: nie jeść ?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:12
@Kupahaha: Wylecz sobie zęby
Odpisz
10 sierpnia 2018, 18:14
@Kupahaha: nie gryźć, zamknąć wszystkie lodziarnie w wojewódstwie potem w kraju a potem na całym świecie
Odpisz
10 sierpnia 2018, 17:22
To w takim razie jakiś demon jestem bo ja lody gryze a nie liżę
Odpisz
10 sierpnia 2018, 16:04
Odpisz
10 sierpnia 2018, 15:27
Odpisz