Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2021, 11:28
*12 000 000 000 lat p.n.e.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2018, 18:03
CONTEXT PLEASE
Odpisz
27 lipca 2018, 18:19
@MrCienki: Teoria spiskowa o tym ze zuccerberg jest reptilianem (taką jaszczurką) a na zdjęciu po lewej znajduje się właśnie jaszczurka
Odpisz
27 lipca 2018, 19:16
@Kalimedess: NIE O TO CHODZI
Odpisz
27 lipca 2018, 19:38
@MrCienki: To doprecyzuj proszę?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:55
@Kalimedess: PEWNIE CHODZI MU O TĘ SCENĘ Z RYŻOWEJ OPOWIEŚCI
Odpisz
27 lipca 2018, 20:21
@Agario: KU*WA OCZYWISTE
Odpisz
4 sierpnia 2018, 08:39
@MrCienki: To scena z Princess TuTu anime opowiada o kaczce która chciała choć raz zatańczyć z księciem przychodzi mag i daje jej kamień który zmienia ją w człowieka
Głównym motywem tego anime jest balet a ta scena jest własnie z lekcji baletu jest tu pełno nie ludzkich postaci np to ich naucyciel baletu
Odpisz
4 sierpnia 2018, 08:41
@erykos123: Wygląda na gościa który zrzuca szklanki na podłoge dla beki
Odpisz
4 sierpnia 2018, 08:47
@MrCienki: Jest zwykłym kotem który próbuje wyjść za każdą uczennice która uwali klasę
Odpisz
4 sierpnia 2018, 10:05
@erykos123: Ja pie**ole zwyrol
Odpisz
2 sierpnia 2018, 22:31
Heh, pamiętam tę animację...
Odpisz
30 lipca 2018, 17:34
Ten uczuć kiedy przez przypadek dałeś strzałke w dół i nie możesz tego naprawić
Odpisz
30 lipca 2018, 17:51
@Pikachu_fan_Subaru: dałem strzałkę w górę w twoim imieniu.
Odpisz
30 lipca 2018, 17:51
@Noxen: Spasiba
Odpisz
30 lipca 2018, 18:47
@Noxen: W takim razie ja oddalem strzalke w gore w twoim imieniu.
Odpisz
31 lipca 2018, 00:18
@Pikachu_fan_Subaru: "UPSS" sory stary chyba przez przypadek dałem ci czerwone ;/
Odpisz
27 lipca 2018, 18:02
Ten mem juz chyba troche martwy
Odpisz
27 lipca 2018, 18:03
@Mememasterlv56: Papikin da ci wpie**ol.
Odpisz
27 lipca 2018, 18:04
jesteś pewien?
Odpisz
27 lipca 2018, 18:05
Fejk
Odpisz
27 lipca 2018, 18:05
no ale taka prawda
Odpisz
27 lipca 2018, 18:08
to nie fejk to prawda
Odpisz
27 lipca 2018, 18:08
@Mememasterlv56: Fejk, bo komentarz był dodany o 19:36 dzisiaj a teraz jest dobiero 18:08.
Odpisz
27 lipca 2018, 18:13
@Mememasterlv56: I to jak bardzo martwy.
Odpisz
27 lipca 2018, 18:19
a wiesz że to screenshot sprzed kilku tygodni?
Odpisz
27 lipca 2018, 18:20
TO SIĘ NAZYWA SATYRA MÓJ DROGI
Odpisz
27 lipca 2018, 18:21
Proszę usunąć tą propagandę i manipulację
Odpisz
27 lipca 2018, 18:22
Najeb im, Papciu.
Odpisz
27 lipca 2018, 18:23
Gwintówki nie mam przy sobie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:24
H E J G E R W A Z Y
Odpisz
27 lipca 2018, 18:25
Gerwazy jest na wakacjach
Odpisz
27 lipca 2018, 18:25
to nie kłamstwa to prawda, przyznaj sie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:27
No i jak ja mam teraz strącić tę makówkę?
Odpisz
27 lipca 2018, 18:27
Bądź Pan cicho, bo Śmigalski przyjdzie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:29
nie boję się w śmietniku śpie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:29
PANIE ŚMIGALSKIIIIII
Odpisz
27 lipca 2018, 18:33
Mocium Panie, śmierć do ciebie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:42
no ale za co? Za prawdę?
Odpisz
27 lipca 2018, 18:43
Za Temerię *strzela*
Odpisz
27 lipca 2018, 18:48
sory komentarzowa broń na mnie nie działa
Odpisz
27 lipca 2018, 18:50
Cholera
Odpisz
27 lipca 2018, 18:53
i co teraz cwaniaczku
Odpisz
27 lipca 2018, 18:58
Wkurzył Pan POTĘŻNEGO PAPKINA
Odpisz
27 lipca 2018, 19:15
nie boję się
Odpisz
27 lipca 2018, 19:27
Boś głupi
Odpisz
27 lipca 2018, 19:28
bom odważny
Odpisz
27 lipca 2018, 19:30
Jest cienka granica między głupotą a odwagą
Odpisz
27 lipca 2018, 19:32
jestem po stronie odwagi
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2018, 19:43
Każda strona uważa się za lepszą. Dlatego sztuką być neutralnym
Odpisz
27 lipca 2018, 19:51
głupi uważają się za lepszych? Wątpie
Odpisz
27 lipca 2018, 18:26
ZUCC
Odpisz
27 lipca 2018, 18:11
что
Odpisz
27 lipca 2018, 18:08
Anime to Princess Tutu
Odpisz