Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2018, 22:11
To na Podlasiu już wynaleźli łucznictwo?
Odpisz
27 lipca 2018, 22:15
@Ziemski_Ksiezyc: słyszałem że ostatnio wynaleźli patyk
Odpisz
27 lipca 2018, 22:16
@Ziemski_Ksiezyc: Na Podlasiu łuki ma tylko szlachta
Odpisz
27 lipca 2018, 22:42
@Jasnowidz: po raz kolejny zasługa wywiadu Podlasia
Odpisz
27 lipca 2018, 23:46
@Ziemski_Ksiezyc: uga
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2018, 15:42
@Ziemski_Ksiezyc: Mamy nawet traktory, ale ćśśśś to tajemnica.
Odpisz
28 lipca 2018, 16:03
@Royalny: jesteś humanoidem z Podlasia?
Odpisz
28 lipca 2018, 16:08
@GKczol: Jestem ambasadorem Podlasia
Odpisz
28 lipca 2018, 16:35
@Royalny: To by tłumaczyło połączenie z internetem... ale w ciąż nie rozumiem w jaki sposób poznaliśmy nasz język
Odpisz
28 lipca 2018, 16:45
@GKczol: W taki, że też jesteśmy Polakami kretynie...
Odpisz
28 lipca 2018, 16:46
@Royalny: tego się nie spodziewałem
Odpisz
28 lipca 2018, 16:48
@GKczol: Może należy do Hiszpańskiej Inkwizycji?
Odpisz
28 lipca 2018, 16:56
@Jasnowidz: Po co HISZPAŃSKIEJ inkwizycji zdolność posługiwania się językiem POLSKIM?
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2018, 17:04
@Royalny: Żeby przesłuchiwać polskich bezbożników
Odpisz
28 lipca 2018, 19:19
@Jasnowidz: Taka inkwizycja nie miała by co robić na podlasiu, więc nie wiem dlaczego miałbym być inkwizytorem. Poza tym po co nam obca inkwizycja jak mamy własną?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:45
@Jasnowidz: już nie!
szlachta ma łuki, I najlepsi poddani!
Za rok wszyscy będą mieli łuki
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:47
@AKTB343: na podlasiu tępią pogan i polują na dinozaury
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:50
@tobiaszg21: dinozaurów nie ma we współczesnych czasach nawet na Podlasiu...
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2018, 19:56
@AKTB343: w najdalszych zakątkach istnieją nadal dinozaury. nieliczni je udomawiają. ale nie rozpowrzechniają się przez mur na granicy podlasko polskiej
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:03
@tobiaszg21: Może i istnieją w jakiś zakątkach ale na Podlasiu ich nie ma!
Niestety są jeszcze mamuty...
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:40
@AKTB343: ... Jade do podlasia. Godziny w far cry primal się przydały.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:40
@tobiaszg21: ano tak... tam jeszcze domów i włóczni nie ma
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:41
@tobiaszg21: Zapraszamy!
Zawsze profesjonalny wojownik potrzebny!
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:42
@tobiaszg21: Domów nie ale włócznie są
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:42
@AKTB343: ja najwojownik. ty pomoc ludzie
Odpisz
12 sierpnia 2018, 14:48
@Ziemski_Ksiezyc: nie wynaleźli bo nienpotrzeba my mamy takie bronie co typowe Polaczki nie widziały
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:58
@Pieku: rzucanie kupą się nie liczy
Odpisz
11 sierpnia 2018, 12:54
Chyba raczej nad Czarnobylem
Odpisz
11 sierpnia 2018, 11:52
czego wy kurła chcecie od Białegostoku?!
Odpisz
11 sierpnia 2018, 04:16
A tak, metalowe ptaki, mega żylaste, nie polecam, szkoda włóczni tępić, i piór też nie dają.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 22:44
mieszkam na Podlasiu ostatnie był u nas pewien bardzo mądry człowiek który tłumaczył do czego służy kamień (a był z Suwałk) naprawdę świetnie można się nim podcierać
Odpisz
11 sierpnia 2018, 00:07
@polandszczalka: z czego to piszesz
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:24
Ej wiecie co ? My na Podlasiu już wiemy co to samolot ;-)
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:28
@slayer_curva3211: W końcu trzeba się dowiedzieć do czego się strzela
Odpisz
27 lipca 2018, 23:21
Ja jutro mam pociąg z Białegostoku i się trochę boję
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:47
@Mati129: Spokojna głowa!
Jak wbije y do pociągu to zabierzemy tylko jedzenie!
Nie jesteśmy kanibalami...
Odpisz
28 lipca 2018, 13:58
Białystok*
Odpisz
28 lipca 2018, 12:04
hehe bo to dzikusy dobre to prawie jak te memy sprzed kilku lat szkalujące Sosnowiec i Radom ale to nie te miasta więc możemy śmiać się z tego samego na okrągło hehe
Odpisz
28 lipca 2018, 00:54
A jeśli mówić serio, to tak może się wydarzyć w okolicach Australii
Odpisz
27 lipca 2018, 23:07
PANIE PILOCIE DZIURA W SAMOLOCIE
Odpisz
27 lipca 2018, 22:08
Białymstokiem pisze sie
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2018, 22:11
Dobrzeodterazbędępisałrazem
Odpisz
27 lipca 2018, 22:12
ciesze sie że czegoś cie nauczyłem
Odpisz