Straszny i zapomniany park rozrywki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2014, 14:10
wprost zaje*bista mapa do slendermana
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:18
@masterczolg40: i five nights at freddy's 5 którego nie będzie
Odpisz
6 sierpnia 2023, 07:16
@kacper80pl: to sie zle zestarzalo
Odpisz
6 sierpnia 2023, 07:15
co ty k...a gadasz, bytom przeciez nie jest taki zly
Odpisz
8 sierpnia 2018, 15:31
Gdybym miał milion złotych, to bym wszystko modernizował.
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:32
w czarnobylu
Odpisz
26 czerwca 2018, 13:28
@KacperUE: Bardziej w Prypeci (chyba)
Odpisz
17 maja 2013, 22:54
Te zdjęcia nie pochodzą z jednego parku.
Ale rozpoznaję zdjęcie 3. Ten park to TAKAKONUMA. Znajduje się niedaleko Fukushimy... już wiecie, o co chodzi?
Odpisz
19 maja 2013, 08:01
Wydaje ci sie jescze dawno zostalo udostepnine na innej stronie a w tedy fukushima była zwykłym miastem.
Odpisz
19 maja 2013, 15:24
@deadxp: to może był opuszczony już wcześniej? W końcu rdza nie robi się tak szybko.
Odpisz
30 grudnia 2013, 19:22
Nie wiem po co ci parę osób dało strzałki w dół... Chociaż zawsze, nawet gdy ktoś ma pierdylion łapek w górę znajdzie się ten co robi wszystko na przekór i da w dół
Odpisz
18 maja 2013, 08:58
To prypeć!W czarnobylu koło młyńskie nie jest
tak zarośnięte a na dodatek ten park w czarnobylu jest mniejszy i przy basenie jest!A krótki pobyt(udowodnione!)nikomu nie skodzi chbya ze zostaje na dłuzej to wtedy będziecie ppromieńiować w grobie.
Odpisz
18 maja 2013, 10:21
@deadxp: Tak dla tych co nie wiedzą: w Prypeciu jest takie promieniowanie jak np. w Warszawie. Więc nic nikomu nie grozi. ;)
Odpisz
18 maja 2013, 12:10
@elementiro: Prypeć jest 4 km od elekrtowni w Czarnobylu.
Odpisz
18 maja 2013, 13:30
@elementiro: Wątpie nie bez powodu sie wynieśli, chociaż jest trochę większe może zakodzić ale nie zabić to już przesada.
Odpisz
18 maja 2013, 21:42
@deadxp: JEST to nie oznacza, że kiedyś też było. Początkowo było znacznie wyższe. A poza tym to raczej mało kto by chciał w okolicy zepsutej elektrowni atomowej mieszkać. Nawet jeśli już nie jest groźna. :)
Odpisz
19 maja 2013, 07:59
@elementiro: jestem nielicznym jeeeeeeee!
Odpisz
19 maja 2013, 00:06
Drugi obrazek fajny. Ogólnie to chciałbym tam być :P
Odpisz
18 maja 2013, 19:01
mi się to bardziej podoba niż najbardziej odcackany Disneyland
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2013, 14:23
dla mnie wygląda troche na Kiddie Land z left4dead 2 ale nie było zarośnięte :p
Odpisz
18 maja 2013, 14:23
Chciałabym tam pojechać
Odpisz
18 maja 2013, 10:00
To SCP-823. Za chwilkę wyślemy wam substancje do usuwania pamięci.Ten materiał ulegnie samozniszczeniu za 3 minuty.
Odpisz
18 maja 2013, 13:25
@Sauron: Sauron grasz w to?!
Odpisz
18 maja 2013, 12:08
zesrałem się ze strachu xD
Odpisz
17 maja 2013, 22:18
Jakie teorie pod mym komentem... a czy to wesołe miasteczko po prostu nie zbankrutowało i nie zostało opuszczone? -,-
Odpisz
18 maja 2013, 09:00
@Ostry0014: ewnPie tak ale jeśli naprawdę to okolice elektrowni to prypeć ale twoja teoria jest ze 100 razy prawdopodobnejsza.
Odpisz
18 maja 2013, 07:39
tak wyglądał park w Chorzowie... może nie do końca, ale było beznadziejnie..
Odpisz
17 maja 2013, 20:12
Wygląda raczej jakby to specjalnie było zrobione. Coś jak Reset w Mirabilandii.
Odpisz
17 maja 2013, 22:45
@Piotr99: Byłeś w mirabilandi? Super tam jest co nie?
Odpisz
17 maja 2013, 22:57
@makajet: 4 dni. 14 razy na iSpeedzie.
Odpisz