Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2016, 16:35
Jak nazywa się ta seria?
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:55
@CukiereczeQ: JagoDibuja
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:47
@NeedCoolGames: Teraz to ja już ku*wa wiem, dzięki za szybką reakcję.
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:12
@CukiereczeQ: Hehe
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:27
@CukiereczeQ: Jagodibuja
Odpisz
3 października 2017, 09:45
@CukiereczeQ: Life with gamergirl and hipstergirl (Fajnr mają r34)
Odpisz
25 marca 2018, 19:25
@CukiereczeQ: Jagodibuja
Odpisz
25 marca 2018, 21:42
@NyanKun: "21 maja 2016"
Odpisz
26 marca 2018, 09:49
@CukiereczeQ: nie ma za co ;)
Odpisz
10 listopada 2021, 00:15
@CukiereczeQ: Jagodibuja
:)
Odpisz
30 września 2020, 12:14
Bardzo mi się podoba ta kreska nie wiem czemu
Odpisz
24 lipca 2017, 21:24
Brałbym
Odpisz
22 października 2015, 17:04
Ehh...
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2013, 21:51
cycki, cycki wszędzie, (i to właśnie jest 90% co lubie w necie) :DDDD
Odpisz
19 maja 2013, 22:47
@saskacz: ja też :)
Odpisz
20 maja 2013, 12:59
@saskacz: Nie martw się, to jest mimo wszystko uleczalne.
Odpisz
20 maja 2013, 13:40
@SockPuppet: A.Y.F.K.M? -,-
Odpisz
20 maja 2013, 17:14
@saskacz: Wiem, wiem...Większość chorych nie przyznaje się do swojej choroby nawet przed samym sobą. Ale i z tym można coś zrobić.
Odpisz
20 maja 2013, 17:20
@SockPuppet: i kto tu jest ku*wa chory -.- to że jestem lekko zboczony, nie znaczy że jestem chory =.=
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2013, 23:52
@saskacz: Spoko.
Odpisz
21 maja 2013, 14:51
@saskacz: Nie jesteś zboczony, zwyczajnie masz pewnie 12 - 18 lat. ;)
Odpisz
21 maja 2013, 14:59
@rakso132: heh, mój wiek wywnioskujesz z mojego profilu, ale uwierz, jestem lekko zboczony :/
Odpisz
20 września 2013, 16:44
@saskacz: za trzy lata z tego wyrośniesz. No, może nawet za dwa.
Odpisz
20 września 2013, 20:27
@Sauron: ;)) co Ty wyrosłeś? :D
Odpisz
20 września 2013, 23:02
@saskacz: tak.
Odpisz
22 września 2013, 15:31
@Sauron: Wielce dorosły sie kuffa znalazł ;_;
Odpisz
7 lutego 2014, 11:08
@saskacz: A reszta
Odpisz
7 lutego 2014, 18:42
@drzewiec: Wat?
Odpisz
7 lutego 2014, 19:25
@saskacz: A reszta tego co lubisz w internecie te pozostałe 10%
Odpisz
7 lutego 2014, 22:31
@drzewiec: stary, teraz ta reszta to 60%, w wieku 11 lat dzieciak ma bol dupy jak cycki zobaczy...i sie tym podnieca jak by dostal najlepszego cukierka na swiecie w wieku 5 lat. Reszta to byly obrazki, gry itp ;p
Odpisz
20 maja 2013, 09:25
Odwieczny dylemat.
Cycki <33333
Odpisz
20 maja 2013, 00:23
I tak bedę to robił !
Odpisz
19 maja 2013, 18:54
Na dole jest brzydkie słowo! HAHA!
Odpisz
19 maja 2013, 19:09
dzieciak...
Odpisz
19 maja 2013, 22:48
O nie, co za potwornosc...
Odpisz
19 maja 2013, 18:10
To po co ubrałaś bluzkę z wielkim dekoltem?
Odpisz
19 maja 2013, 18:50
@Pikachu: Bo to jeden z dylematów kobiet
Odpisz
19 maja 2013, 18:21
Tru story. A, i jeszcze jedno: KLOPSY!
Odpisz
19 maja 2013, 17:37
Do czorta z tym, ja bym się dalej patrzył. :>
Odpisz