Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2013, 20:30
W moim samochodzie jest to bardzo spodziewany pasazer xD
Odpisz
22 maja 2013, 18:38
@Patryk933: o kto jest tym pasażerem?
Odpisz
22 maja 2013, 20:15
@link111: No oczywiście sarna :D
Odpisz
22 maja 2013, 20:16
@Patryk933: a to dobre :D
Odpisz
22 maja 2013, 20:22
@link111: heh a u cb niedźwiedź ????
Odpisz
22 maja 2013, 20:23
@Patryk933: nie
Odpisz
22 maja 2013, 20:24
@link111: wiem to był żart
Odpisz
19 maja 2013, 18:28
A Ten Pacan Jedzie dalej ...
Odpisz
19 maja 2013, 18:37
@Marcin20PL: Przecież się zatrzymał... Nawet drzwi otworzył, żeby sarna mogła wybiec.
Odpisz
19 maja 2013, 10:23
"Bileciki do kontroli." XD
Odpisz
19 maja 2013, 08:35
dodane 2 raz w ciągu 5 dni -.-
Odpisz
18 maja 2013, 22:50
pasażer na gape
Odpisz
18 maja 2013, 22:15
Sarnie Żniwo! :D
Odpisz
18 maja 2013, 21:55
byłby z niego dobry kanar
Odpisz
18 maja 2013, 19:52
lol XD aż dziw, że przeżył
Odpisz
18 maja 2013, 19:30
Kamikadze XD
Odpisz
18 maja 2013, 19:19
Z buta wjeżdżam.
Odpisz
18 maja 2013, 19:15
a bilet miał? :D
Odpisz
18 maja 2013, 19:08
hhahaa dobre! chciałbym być w środku bussa :D
Odpisz
18 maja 2013, 19:01
Włam na autobus
Odpisz