Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2020, 18:31
To jest u mnie w gimnazjum xD
Odpisz
30 lipca 2018, 17:41
Ja dostałem się do liceum blisko domu, tyle że ona jest jedną z "tych lepszych" i po ścianach porozwieszane jest wszędzie jakie osiągnięcia (w liczbie bardzo mnogiej) osiągali uczniowie tej szkoły na międzynarodowych olimpiadach na przestrzeni lat i na jakie zagraniczne studia się podostawali. Zawsze jak się do tej szkoły wchodzi to ma się poczucie, że jeśli nie zajmie się 1 miejsca w jakiejkolwiek olimpiadzie, to tak jakbyś nie zdał
Odpisz
30 lipca 2018, 21:49
@Pietrzek: lol to nigdy nie byłeś w staszicu
Odpisz
30 lipca 2018, 21:54
@popek9001: A co jest w staszicu?
Odpisz
30 lipca 2018, 22:23
@Pietrzek: mniej mam na myśli gablotki z nagrodami, a bardziej te ostatnie zdanie. Ludzie tu naprawdę umieją od luja rzeczy, nie tylko wiedzę teoretyczną na konkursy. Jedni robią rakiety, drudzy coś tam w elektronice grzebią, inni z kolei programują od kiedy zaczęli chodzić albo zajebiscie rysują. Gdy nie umiesz nic imponującego jak ja to czujesz się troche nie na miejscu, a przynajmniej na początku
Odpisz
31 lipca 2018, 08:24
@popek9001: A to tutaj w gdyńskiej trójce jest tak samo. Jakaś grupa uczniów zbudowała działającego satelitę, inna zaprogramowała aplikację do nawigacji po szkole, a jakaś uczennica pracuje (z sukcesami) nad substancją dzięki której można będzie pozbywać się sinic z bałtyku. A moje jedyne osiągnięcie w zeszłym roku to wyróżnienie w konkursie fotograficznym.
Odpisz
31 lipca 2018, 14:32
@Pietrzek: O, czyli to też jedna z 'tych' szkół
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2018, 20:11
@popek9001: mnie madka próbuje namówić do tego, żeby za rok składać papiery do Sztasica. Ch*jowo rysuje i dopiero zaczynam z programowaniem. Warto? Chociaż bardziej nadawałbym sie do władka, skoro tam jest najwyższy odsetek samobójstw i podobno co 2ga osoba tam sie tnie.
Odpisz
4 sierpnia 2018, 20:41
@popek9001: Sprawdziłem ranking liceów. Sztasic jest 3, gdyńska trójka 5. Więc tak, jedna z 'tych' szkół
Odpisz
4 sierpnia 2018, 20:56
@kokosek112: Ludzie są tu naprawdę spoko, jeśli z punktów albo konkursów dasz radę się tu dostać to nie powinieneś mieć problemów nauką. Oczywiście nie wystarczy same słuchanie na lekcji jak w gimnazjum, chyba że chcesz ledwo zdać. Nadal trzeba dać coś od siebie, ale tak samo jest w każdym innym dobrym liceum. Za to jest całkiem mało godzin w planie, jeśli dobrze pamiętam to miałem 2 x 6 i 3 x 7 lekcji w pierwszej klasie
Odpisz
4 sierpnia 2018, 20:58
@popek9001: moment, Staszic? Gdzie ty mieszkasz?
Odpisz
4 sierpnia 2018, 21:58
@Pandzianikki: 30 km od Warszawy lol, ale nawet jakbym mieszkał w centrum to jakie by to miało znaczenie?
Odpisz
4 sierpnia 2018, 22:50
@popek9001: a to nie ważne, bo w Stalowej w
Woli też chodzę na "Staszica", z tym, że nazwa jest od nazwy ulicy, a szkoła to im. KEN jest xd
Tak po prostu mi coś nie pasowało, ale się wyjaśniło
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2018, 11:39
@popek9001: Staszic zresztą przecież od jakoś 2 lat nie ma progów punktowych do klasy mat-fiz-inf, bo dostają się tam jedynie laureaci olimpiad i innych konkursów :)
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2018, 20:41
Coś jak u mnie, na luzie mogłem się dostać do jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego liceum w powiecie. Zamiast tego dostałem się do jednego z ch*jowszych, "bo blisko" xD
Odpisz
4 sierpnia 2018, 23:28
@DaKnight: mniej stresu, mniejsze wymagania i bliżej domu, co w tym złego ?
Odpisz
4 sierpnia 2018, 23:44
@DaKnight: Liceum to i tak strata czasu.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 08:21
@stepson: Zależy gdzie się potem idzie, na jakie studia
Odpisz
5 sierpnia 2018, 08:22
@benek10: No niby nic
Odpisz
5 sierpnia 2018, 01:07
Czyli są dumni z każdego swojego ucznia, chodzi o grę psychologiczną. Bo pomyślcie podchodzi taki uczeń paczy.. i co widzi swoje odbicie XD
To jednak motywuje...
Odpisz
30 lipca 2018, 18:29
Szkoła dla Draxów
Odpisz
30 lipca 2018, 16:19
W szkle odbijają się przechodzący uczniowie ♡
Odpisz