@Windows_10: Ja bym dodał jeszcze walkę z tamtejszą fauną. Ostatnio gdy byłem w Świnoujściu to do pokoju wleciały 2 szerszenie i kilka os. To było przesrane. Całą rodziną zastanawialiśmy się jak to gówno wy🅱️ierdolić
Ciekawi mnie, dlaczego ten sam obrazek, który był dodany kilkanaście minut temu ma aż tyle strzałek w dół. Och, no tak. Watermark. A watermark to najgorsza rzecz na świecie...
Komentarze
Odśwież30 lipca 2018, 17:14
no jak nad bałtykiem jest tak drogo za zimną wodę i deszcz lub 30 stopni
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:25
@Windows_10: co drogo?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:33
@PimpekLord: za zimną wode
Odpisz
3 sierpnia 2018, 16:41
@Ketjow08: ja tam osobicie nie uwazam baltyku za cos wartego przeprawy przez calą polskę.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:53
@PimpekLord: Ale Karpaty już tak. Zapraszam.
Zjadłabym karpatkę .=.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 20:16
@PimpekLord: mówie to jako mieszkaniec trojmiasta
Odpisz
3 sierpnia 2018, 22:02
@Windows_10: Ja bym dodał jeszcze walkę z tamtejszą fauną. Ostatnio gdy byłem w Świnoujściu to do pokoju wleciały 2 szerszenie i kilka os. To było przesrane. Całą rodziną zastanawialiśmy się jak to gówno wy🅱️ierdolić
Odpisz
30 lipca 2018, 16:40
a potem to zdjęcie z januszem w szpitalu xD
Odpisz
30 lipca 2018, 16:45
Odpisz
30 lipca 2018, 18:33
@Ishtar: Skislem
Odpisz
30 lipca 2018, 19:27
@BetonowyMur: Same
Odpisz
30 lipca 2018, 16:55
Ciekawi mnie, dlaczego ten sam obrazek, który był dodany kilkanaście minut temu ma aż tyle strzałek w dół. Och, no tak. Watermark. A watermark to najgorsza rzecz na świecie...
Odpisz
30 lipca 2018, 17:02
@CocoaVanHouten: Dżedżaki w skrócie
Odpisz
30 lipca 2018, 16:50
ja nad morzem miałem 1 dzień nie pływać ale to mnie nie obchodziło
nic mi specjalnie nie zrobiło
tylko jaja troche swędziały
Odpisz