Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Frustrujące
Co za przypadek
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2018, 15:16
A to daj swój numer, ja chcę!
Odpisz
31 lipca 2018, 23:07
o 5 to się zasypia dopiero
Odpisz
31 lipca 2018, 22:49
no więc w wakacje wstaje o 13...
Odpisz
31 lipca 2018, 21:20
ja gram do 4 nad ranem i śpię do 11.... czy to dobrze?
Odpisz
31 lipca 2018, 21:50
@ruzwelt1:
Odpisz
31 lipca 2018, 23:16
@PikachuAlka: o ty zimny draniu ...
Odpisz
31 lipca 2018, 21:15
w dni szkolne ide spać o 9pm, a wstaje o 3.30-5.30am (zależy od dnia) bo chce, a w wakacje wstaje o 8-10am a ide spać o 12am-4am
Odpisz
31 lipca 2018, 21:20
@DinozaurPrzeznaczenia: a co nas to? hm?
Odpisz
31 lipca 2018, 22:30
@DinozaurPrzeznaczenia: rozumiem, że w szkole niedawno były przerabiane godziny po Londyńsku, więc trzeba było się pochwalić?
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2018, 00:09
co
jakie londyńskie godizny
Odpisz
1 sierpnia 2018, 00:09
@ruzwelt1: nie wiem, w sumie zapomniałam napisać że nikogo to nie obchodzi, przepraszam,
Odpisz
31 lipca 2018, 21:12
Ja dzisiaj wstałem o 5
Było okropnie
Skończyło sie na tym że 7 godzin leżałem w łóżku i słuchałem muzyke żeby wyrobić norme wstawania min. 12
Odpisz
31 lipca 2018, 23:34
@Adi34: Ja uwielbiam wstawać o 5, a najbardziej o 3.50, wstajesz, a tu słońce wschodzi
Odpisz
1 sierpnia 2018, 00:17
@Reaper_: No z jednej strony fajnie, ale ja zawsze po wstawaniu o piątej czuje sie jak szmata
Odpisz
1 sierpnia 2018, 00:18
@Adi34: współczuję
Odpisz
1 sierpnia 2018, 00:20
@Reaper_: a tu co robić
Odpisz
30 lipca 2018, 19:38
Ja potrafię wstać sam z siebie o 7. Zwłaszcza w wakacje
Odpisz
30 lipca 2018, 17:43
Ja potrafię wstać o 3... potrzebuję tylko głośnego budzika
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2018, 18:47
@lorax12: Kup sobie mercedesa 6.0 AMG i ustaw go na włączanie silnika zawsze o 6 rano, tego ryku nie da sie nie usłyszeć. I do tego prestiż bo jaki zajebisty bedziesz miał budzik
Odpisz
30 lipca 2018, 18:28
Co najciekawsze na obu są te same osoby
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2018, 18:27
Ja wstaje o 4 bez budzika. Tak poprostu
Odpisz
31 lipca 2018, 22:31
@Mememasterlv56: no jak się idzie spać po dobranocce
Odpisz
31 lipca 2018, 22:49
Odpisz
30 lipca 2018, 16:53
sa rzeczy wazne i ważniejsze
Odpisz