Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

1 sierpnia 2018, 15:16

A to daj swój numer, ja chcę!

Avatar General_Kenobi

31 lipca 2018, 23:07

o 5 to się zasypia dopiero

Avatar Wenglan

31 lipca 2018, 22:49

no więc w wakacje wstaje o 13...

Avatar ruzwelt1

31 lipca 2018, 21:20

ja gram do 4 nad ranem i śpię do 11.... czy to dobrze?

Avatar PikachuAlka

31 lipca 2018, 21:50

Avatar ruzwelt1

31 lipca 2018, 23:16

@PikachuAlka: o ty zimny draniu ...

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

31 lipca 2018, 21:15

w dni szkolne ide spać o 9pm, a wstaje o 3.30-5.30am (zależy od dnia) bo chce, a w wakacje wstaje o 8-10am a ide spać o 12am-4am

Avatar ruzwelt1

31 lipca 2018, 21:20

@DinozaurPrzeznaczenia: a co nas to? hm?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2018, 22:30

@DinozaurPrzeznaczenia: rozumiem, że w szkole niedawno były przerabiane godziny po Londyńsku, więc trzeba było się pochwalić?

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

Edytowano - 1 sierpnia 2018, 00:09

co
jakie londyńskie godizny

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

1 sierpnia 2018, 00:09

@ruzwelt1: nie wiem, w sumie zapomniałam napisać że nikogo to nie obchodzi, przepraszam,

Avatar Adi34

31 lipca 2018, 21:12

Ja dzisiaj wstałem o 5

Było okropnie

Skończyło sie na tym że 7 godzin leżałem w łóżku i słuchałem muzyke żeby wyrobić norme wstawania min. 12

Avatar Reaper_

31 lipca 2018, 23:34

@Adi34: Ja uwielbiam wstawać o 5, a najbardziej o 3.50, wstajesz, a tu słońce wschodzi

Avatar Adi34

1 sierpnia 2018, 00:17

@Reaper_: No z jednej strony fajnie, ale ja zawsze po wstawaniu o piątej czuje sie jak szmata

Avatar Reaper_

1 sierpnia 2018, 00:18

@Adi34: współczuję

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2018, 00:20

@Reaper_: a tu co robić

Avatar Jasnowidz

30 lipca 2018, 19:38

Ja potrafię wstać sam z siebie o 7. Zwłaszcza w wakacje

Avatar lorax12

30 lipca 2018, 17:43

Ja potrafię wstać o 3... potrzebuję tylko głośnego budzika

Avatar xxxPaterrix03xxx

Edytowano - 30 lipca 2018, 18:47

@lorax12: Kup sobie mercedesa 6.0 AMG i ustaw go na włączanie silnika zawsze o 6 rano, tego ryku nie da sie nie usłyszeć. I do tego prestiż bo jaki zajebisty bedziesz miał budzik

Avatar BetonowyMur

30 lipca 2018, 18:28

Co najciekawsze na obu są te same osoby

Avatar Mememasterlv56

Edytowano - 30 lipca 2018, 18:27

Ja wstaje o 4 bez budzika. Tak poprostu

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2018, 22:31

@Mememasterlv56: no jak się idzie spać po dobranocce

Avatar Mememasterlv56

31 lipca 2018, 22:49

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2018, 16:53

sa rzeczy wazne i ważniejsze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Frustrujące

Co za przypadek

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka