memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 3 sierpnia 2018, 16:30
Moje miasto takie piękne, Będziemy sławni używając zakładu pogrzebowego
Odpisz
3 sierpnia 2018, 14:57
Bytom jak zwykle w formie :)
3 sierpnia 2018, 12:23
moim ostatnim życzeniem bedzie zostac pochowanym przez zakład pogrzebowy w bytomiu
31 lipca 2018, 18:11
W Ameryce klasa odchodzi z tobą
31 lipca 2018, 18:34
Podczas strzelaniny?
31 lipca 2018, 18:37
@Jasnowidz: Dokładnie >: 3
Edytowano - 31 lipca 2018, 18:51
Nie woem czy to przyzwyczajenie z msg ale nie pisz >:3 ze spacją
Edytowano - 31 lipca 2018, 18:52
> : 3 A teraz na serio, co w tym złego?
31 lipca 2018, 21:34
Gorzej to wygląda
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 sierpnia 2018, 16:30
Moje miasto takie piękne, Będziemy sławni używając zakładu pogrzebowego
Odpisz
3 sierpnia 2018, 14:57
Bytom jak zwykle w formie :)
Odpisz
3 sierpnia 2018, 12:23
moim ostatnim życzeniem bedzie zostac pochowanym przez zakład pogrzebowy w bytomiu
Odpisz
31 lipca 2018, 18:11
W Ameryce klasa odchodzi z tobą
Odpisz
31 lipca 2018, 18:34
Podczas strzelaniny?
Odpisz
31 lipca 2018, 18:37
@Jasnowidz: Dokładnie >: 3
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2018, 18:51
Nie woem czy to przyzwyczajenie z msg ale nie pisz >:3 ze spacją
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2018, 18:52
> : 3
A teraz na serio, co w tym złego?
Odpisz
31 lipca 2018, 21:34
Gorzej to wygląda
Odpisz