Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2018, 19:28
byłam na tym końcu polski nic tam nie ma
Odpisz
2 sierpnia 2018, 01:05
@Windows_10: którym
Odpisz
2 sierpnia 2018, 09:15
@PimpekLord: bieszczady
Odpisz
2 sierpnia 2018, 12:50
@Windows_10: właśnie dlatego niektórzy rzucają to wszystko
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:29
@Rozyv: ale tam nic ku*wa nie ma, jak zajechaliśmy mustangiem to ludzie zdjęcia robili
Odpisz
2 sierpnia 2018, 02:50
Czemu akurat Bieszczady, tam nic nie ma
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 08:19
@Weffer: No właśnie dlatego :)
Odpisz
2 sierpnia 2018, 01:06
ja tam se w krakowie urzeduje
Odpisz
1 sierpnia 2018, 23:50
Jak ja lubie jak ktos przyjezdza do mnie z Warszawy i mowi "wy w tych Bieszczadach macie fajnie"
A do Bieszczad mam jakieś 90 km.
Odpisz
31 lipca 2018, 23:39
Akurat wróciłem z obozu w Bieszczadach
Odpisz
1 sierpnia 2018, 23:15
@Sztefan: Auschwitz Bieszczadau?
Odpisz
31 lipca 2018, 18:50
Było z gatesem
Odpisz
31 lipca 2018, 18:07
A potem pług załatwi ci pół dnia odśnieżania
Odpisz