Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 lipca 2018, 20:42
O ile żadnego życia raczej tam nie ma, to akurat bylibyśmy w stanie wysłać tam ludzi i przy okazji ich nie zabić. Byłoby trzeba zbudować platformy utrzymywane przez aerostaty. I ludzie musieliby mieć tlen do oddychania i jakieś kwasoodporne kombinezony. Wstawiam jako ciekawostkę.
Odpisz
31 lipca 2018, 21:17
Żadne platformy
sterowe by się użyło
Odpisz
31 lipca 2018, 21:25
@ZEUS_: Też możnaby
Odpisz
31 lipca 2018, 21:33
*sterowe
Odpisz
31 lipca 2018, 21:35
@ZEUS_: Masz na myśli sterowce, prawda?
Odpisz
31 lipca 2018, 21:37
*sterowe
Odpisz
31 lipca 2018, 21:38
@ZEUS_: KU*WA
*S.T.E.R.O.W.C.E
Odpisz
31 lipca 2018, 21:39
tak :)
Odpisz
31 lipca 2018, 23:01
@ZEUS_: XD
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:14
@WebsTer230: A to tam nie jest takie ciśnienie, że cię w pół sekundy przerobi na puszkę?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:29
@kowalski12: Starówce latały by na odpowiedniej wysokości, gdzie będzie odpowiednie ciśnienie
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:31
@kowalski12: w dolnych warstwach atmosfery ciśnienie sięga 90 barów , jednak nasze sterowce miałyby znajdować się sporo nad powierzchnią Wenusa ,gdzie ciśnienie jest zbliżone to tego na ziemi
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:34
@ZEUS_: *sterowce
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:41
@ZEUS_: wiesz że można edytować komentarze nie?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:46
@uGrucztyt: nie
Odpisz
12 sierpnia 2018, 19:59
@ZEUS_: o nie, przepraszam wydawało mi się że można
Odpisz
3 września 2018, 21:44
I to jest kontent. Jak przejdziesz swoją ścieżkę, to całe Jeja powinno Ci salutować.
Odpisz
18 listopada 2018, 17:24
@ZEUS_: *sterowce
Odpisz
18 listopada 2018, 18:04
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: ch***
Odpisz
13 sierpnia 2018, 11:42
Zawsze się zastanawiałam, dlaczego uznają, że np. na takiej Wenus nie ma życia, przecież tam mogą znajdować się formy istnienia, o których my byśmy nawet nie pomyśleli. znamy tylko warunki naszego życia: odpowiednia temperatura, skład naszego ciała i to co nam potrzebne do przeżycia, ale może Ci z innych planet robią to w zupełnie inny sposób, może oni do życia MUSZĄ mieć wysoką/niską temperaturę, może oni nie muszą jeść typowego dla nas jedzenia, ale wyciągają wartości odżywcze z czegoś zupełnie innego. skąd możemy wiedzieć, czy gdzieś istnieje życie, skoro ograniczamy się w takich wąskich ramach?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 00:55
Czemu tutaj Wenus wygląda jakby była z lodu?
Odpisz
31 lipca 2018, 20:25
2500 na rękę!? Ło ku*wa, od kiedy!?
Odpisz
31 lipca 2018, 21:34
@Szortek: Stawaj ze mną do walki
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:23
@Szortek: Ale brutto
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2018, 22:05
Na rękę to netto, czyli z odprowadzonymi podatkami i opłatami
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:19
@arcinin: Chciałam wyprostować pomyłkę w memie, w sensie, że jest 2500 ale brutto
Odpisz
11 sierpnia 2018, 21:53
2500 na rękę? Dobra stawka.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 19:19
Słyszałam ten żart ostatnio w radiu
Odpisz
11 sierpnia 2018, 18:13
chyba brutto, gdzie w Polsce zarobisz 2500zł bez weekendów i nadgodzin?
Odpisz
31 lipca 2018, 20:21
2500 na rękę? Kurna chcę taką robotę
Odpisz
31 lipca 2018, 22:57
@oarfish: nie ty jeden kolego... nie ty jeden
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:49
@oarfish: tak mało ? Za to nawet nie warto oddychać
Odpisz
31 lipca 2018, 20:21
oni dostają 450 stopni Celsjusza na rękę tam to warto żyć
Odpisz
11 sierpnia 2018, 17:33
@Mejzurian: nawet 723 kelwiny na rękę!
Odpisz
1 sierpnia 2018, 13:13
fajne bajer
Odpisz
31 lipca 2018, 21:27
"I dlatego się z wami nie komunikujemy"
Odpisz
31 lipca 2018, 21:21
tak tylko w polsce... sto lat za murzynami
Odpisz
31 lipca 2018, 21:01
Kiedy nawet kosmici mają lepsze zarobki od Ciebie
Odpisz
31 lipca 2018, 20:12
Oni są bardziej logiczni
Odpisz