@Jarzebina5: od kilku lat nie wysyłam zaproszeń jeśli ktoś mnie nie poprosi o to a znajomi przybywają ciągle lecz nam jedną zasadę akceptuje tylko jeśli znam tą osobę lub jeśli mamy powiedzmy 10 wspólnych znajomych :P
Mój znajomy jeszcze z gimbazy dla "beki" zapraszał losowych Azjatów na FB, niektórzy co ciekawe akceptowali. Przez to średnio raz, dwa razy na tydzień mam zaproszenie od jakiegoś ciang cionga.
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2018, 16:14
tak to jest jak się zaprasza kogo popadnie
Odpisz
5 sierpnia 2018, 08:37
@Princess_Unattainable: Lub się przyjmuje wszystkie zaproszenia
Odpisz
5 sierpnia 2018, 16:42
@Jarzebina5: od kilku lat nie wysyłam zaproszeń jeśli ktoś mnie nie poprosi o to a znajomi przybywają ciągle lecz nam jedną zasadę akceptuje tylko jeśli znam tą osobę lub jeśli mamy powiedzmy 10 wspólnych znajomych :P
Odpisz
5 sierpnia 2018, 10:35
I wtedy rozmowa się kończy na.
Hej!
Hej!
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:43
Ja po prostu nie przyjmuję
Odpisz
5 sierpnia 2018, 09:57
Najgorzej jest, gdy masz literówkę w imieniu i jak ktoś cię wyszukuje, to nie może cię znaleźć
Odpisz
5 sierpnia 2018, 09:57
Odpisz
5 sierpnia 2018, 08:28
Nie dostałem żadnego zaproszenia od ponad roku :')
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2018, 11:44
@mateo9630: Gratuluję, nikt cie nie lubi
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:07
@PanSowa12: Wiem, ale i tak ludzie to ch*je :)
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2018, 12:11
@mateo9630: No bo wiesz, wszyscy ludzie są tacy sami
Tak działa świat
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:12
@PanSowa12: Pewne zachowania i odruchy zawsze zostają takie same
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:17
@mateo9630: Twoim zdaniem instynkt z ludzi tworzy ch*jów?
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2018, 12:22
@PanSowa12: Tak, a zwłaszcza z somsiada tego złodzieja
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:26
@mateo9630: Bardzo mało śmieszne, aż żałosne
Odpisz
1 sierpnia 2018, 18:48
To ja zawsze gdy widze proponowanych znajomych
Odpisz
1 sierpnia 2018, 17:02
Mój znajomy jeszcze z gimbazy dla "beki" zapraszał losowych Azjatów na FB, niektórzy co ciekawe akceptowali. Przez to średnio raz, dwa razy na tydzień mam zaproszenie od jakiegoś ciang cionga.
Odpisz
1 sierpnia 2018, 18:42
@DaKnight: Ja w jeden dzień 5k znajomych tak zarobiłem na fejk koncie tylko że z arabami i Hindusami
Odpisz
1 sierpnia 2018, 16:24
Te uczucie kiedy zaprasza cię do znajomych amerykański raper Neutron
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:45
?
Odpisz
1 sierpnia 2018, 16:21
A jak dodasz do znajomych, to nawet nie zechcą porozmawiać
Odpisz