Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Siedze

20 maja 2013, 13:43

brak pracy ma 1 zaletę: wakacje

Avatar bylejakbylegdzie

20 maja 2013, 17:36

@Siedze: a co zrobisz na wakacjach jeśli nie masz pracy? ani nie pojedziesz nigdzie ani do kina nie pójdziesz ani na komputerze nie pograsz ani książki nie poczytasz chyba że wszystko ktoś ci daje za darmo.

Avatar Siedze

20 maja 2013, 17:59

@bylejakbylegdzie: a czy bezdomni się tym przejmują, czy nie mają czegoś z tych rzeczy które wymieniłeś. brak pracy to niekoniecznie siedzenie na dupie i żerowanie na pieniądzach innych

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 20 maja 2013, 18:11

@Siedze: ale wakacje to czas odpoczynku. czyli żebranie pieniędzy i szukanie schronienia na noc i puszek na pieniądze żeby przeżyć kilka dni są twoim zdaniem bardzo dobrą formą odpoczynku? po za tym mając prace też jest możliwe mieć wakacje lecz to znowu zależy od pracodawcy

Avatar Siedze

20 maja 2013, 18:25

@bylejakbylegdzie: więc twym zdaniem lepiej spełniać marzenia pracodawcy, pracując kilka stołków pod nim, i to od niego będzie zależało czy ty sobie odpoczniesz czy nie, bezdomny pracuje na swój rachunek, może podróżować po świecie z innej perspektywy może zwiedzić czas, patrzenie na bezdomnego jak na kogoś kto jest słaby bo żebra jest błędne, zauważ że bezdomny nie płaci podatku, potrafi zarobić więcej w godzinę niż pracujący

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 20 maja 2013, 18:44

@Siedze: w sumie masz rację, ale nawet ci pracujący zbierają puszki i ciężko jakieś znaleźć oraz nie każdy pracujący pomoże bezdomnemu więc większość zarobku to szczęście

Avatar darcus

20 maja 2013, 13:13

nie każda praca jest zła, niektórzy robią to co lubią. niestety, stan tego kraju to uniemożliwia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000

Ostry ten sędzia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka