Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2018, 12:27
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:48
wut
Odpisz
5 sierpnia 2018, 17:57
Umieram xD
Odpisz
5 sierpnia 2018, 17:59
[_]\
Słoik jakbyś do tego miał kisnąć
Odpisz
5 sierpnia 2018, 18:02
@MarssPL: Bóg zapłać :pray:
Odpisz
5 sierpnia 2018, 16:04
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:44
Nie narzekaj, tylko znajdź pozytywy.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:35
Dent, przestań.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:22
36 stopni u mnie w cieniu, pozdrawiam
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:23
@rozwalgo: u mnie
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:28
@MarssPL:
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:29
@rozwalgo: Wakacje powinny być w wiosne jak na moje, przynajmnie nie byłoby za gorąco
Ch*ja wakacje kiedy jest taki upał że nie chce się wychodzić albo że burze czy coś...
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:31
@MarssPL: a u mnie
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:34
A wolałbyś chodzić do szkoły w upał? I kotłować się w nieklimatyzowanym budynku?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:36
@rozwalgo: Szczerze?
Tak.
Jeśli miałbym odpoczywać to nie w upale
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:33
A później byś marudził o to kto wymyślił żeby wakacje były w wiosne i musisz sie kotłować w szkole
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:34
Bo w upale lepiej kisić się w szkole i wysilać niż odpoczywać na hamaku w cieniu ze szklanką zimnego napoju, no gratuluję.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 14:57
Ku*wa unieram z gorąca
Odpisz
5 sierpnia 2018, 12:25
@Jasnowidz: łap klimatyzację *rzuca klimatyzację*
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:44
40° na podwórku
Odpisz