Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2018, 19:35

pokemony to szatan

Avatar Ptasznik

2 sierpnia 2018, 19:43

odpi***ala ci domin?

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2018, 20:34

@Ptasznik: nie

Avatar Ptasznik

2 sierpnia 2018, 20:40

k

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2021, 23:19

Avatar MrCienki

2 sierpnia 2018, 19:10

Jedno to gra dla dzieci

Drugie to pokemony

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar XDgierman

10 sierpnia 2018, 23:28

@Dosek: Ja gdy jeszcze miałem X to miałem drużynę składającą się z Lucario, Greninja, Blaziken, Luxray, Sylveona i Pidgeotto

Avatar Sonarcha

11 sierpnia 2018, 07:04

@XDgierman: ja też grałem w x, ale mało mi się podobało. grałem też w omega ruby, ale tam przez przypadek utłukłem groudona zamiast go złapać.

Avatar Broski

10 sierpnia 2018, 12:20

Nie znam Call of Duty, ale nie zgodzę się, że gry pokemonów są takie same.

Avatar Petrikov

10 sierpnia 2018, 16:11

@Broski: Ja znam CoD'a i nie jest taki sam

Avatar anipoke

10 sierpnia 2018, 15:52

odpie**ol ćwiczenia się od pokemon

Avatar ImJarosz

Edytowano - 2 sierpnia 2018, 19:12

czemu?

grałem we wszystkie części pokemonów i choć każda opierała się głównie na tym samym, to każda inna generacja wprowadzała nowe poki, ataki, zdolności, przedmioty itd.

nowe wyzwania i pomysły skutecznie przyciągają fanów pokemonów od wielu lat i dalej nie czuję że wciskają mi jedną i tą samą grę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
kroganin

10 sierpnia 2018, 14:01

@ben1794: Grałem w 1 i jako średnio mi się w to gra. Wszyscy grają snajperami i wsparciem (Lkm), więc taka trochę ch*jnia, Ale rób jak chcesz. Nie wiadomo jak będzie wyglądać 5.

Avatar ben1794

10 sierpnia 2018, 15:50

Grałem przed chwilą w bf4. Przez 1,5h gadałem po angielsku z ziomkami z drużyny bo myślałem że to obcokrajowcy, nagle jeden powiedział "ku*wa dziury jak na drogach w Polsce" i okazało się, że wszyscy w teamie to Polacy.

Avatar Szortek

2 sierpnia 2018, 19:23

I nagle wchodzi fan gry jaką jest FIFA

Avatar Man_in_the_Mirror

10 sierpnia 2018, 14:33

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2018, 13:19

Janusz biznesu

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2018, 13:35

rozumiem że to miało by śmieszne?

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2018, 13:42

nie to miało oznaczać wasze kłótnie bo zachowujecie się jak janusze

Avatar ZdzisioKoniobijca

3 sierpnia 2018, 09:24

A ja ogrywam DS2.

Avatar matiExtreme

2 sierpnia 2018, 21:25

W COD : zombie nie grałeś ? :/

Avatar Spidermanzlat60_ale_2

2 sierpnia 2018, 19:38

Czekolado_Wedla, nie znając tematu, nie wypowiadaj się.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2018, 20:29

@Spidermanzlat60_ale_2: To tylko memes >__<

Avatar Tymczook

2 sierpnia 2018, 20:28

międzyczasie śmieje się z nich fan BF'a.

Avatar Misieeek04

2 sierpnia 2018, 19:25

Ekhem, fifa

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2018, 19:30

@Misieeek04: To już wyższy poziom kupowania tego samego, bo nawet nowych miejscówek nie ma

Avatar Misieeek04

2 sierpnia 2018, 19:35

jako petrolhead z żalem mówię że teoretycznie forza motorsport też się kwalifikuje. Dlatego od 2k11 gram w 3 część dołączoną do xboxa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka