Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Przypałowo
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2020, 19:48
Dlaczemu
Odpisz
3 sierpnia 2018, 03:49
Co to ssmann? Na historii miałem tylko o złych panach ssman'ach
Odpisz
3 sierpnia 2018, 05:53
@greg1529: Taki sklep
Odpisz
3 sierpnia 2018, 09:38
@greg1529: Sklep nazywa się Rossmann, ale dwie pierwsze litery są tutaj zasłonięte
Odpisz
3 sierpnia 2018, 12:31
@Max_the_Paladin: spokojnie wiem ale chodzi o to ,że w historii nie było ssmannów byli tylko ssmann przez jedno "n"
Odpisz
3 sierpnia 2018, 17:22
@greg1529: Sorry, nie zrozumiałem
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:39
@greg1529: Rzecz w tym że to byli SS-manni... To nazwa z języka niemieckiego.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:04
@greg1529: Właśnie w historii byli SS-manni, a nie SS-mani.
Odpisz
19 grudnia 2018, 13:13
@greg1529: ssman to specialni niemiecy oficelowie SS
Odpisz
20 grudnia 2018, 06:19
@krolpierug: serio? Ja wiem że sarkazm w tekście trudno wyłapać, muszę z tym skończyć.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 09:53
bez watermarków
Odpisz
2 sierpnia 2018, 23:37
?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 23:38
@Litops: nie wiesz kto to ssman?
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 23:39
nie wiem
Odpisz
2 sierpnia 2018, 23:40
@Litops: Wugooglałem. Już wiem
Odpisz
2 sierpnia 2018, 23:54
@Litops: Gdzie ty ku*wa byłeś na lekcjach Historii?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 23:59
@Litops: Naprawdę człowieku...naprawdę...
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:01
W naszej klasie nie wiedzą nawet, w którym roku Polska odzyskała niepodległość
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:02
1983
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:03
Ja pie**olę,a myślałem że to moja klasa jest słaba z historii (ja jestem jednym z najlepszych i ogólnie interesuje się historią)
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:03
Każdy wie że Polska odzyskała niepodległość w 1795 /s
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:07
A to nie był 1410?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:08
Nie bo 16 listopada 2015, a wcześniej 14 lipca 2006 V:
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:16
@ThePolishKillerPL: 2 woja światowa jest dopiero w liceum więc się nie dziw że mógł nie wiedzieć
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:26
@ThePolishKillerPL: Od kiedy rośliny takie, jak ja chodzą do szkoły?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:32
@Litops: a tak na serio, to jeszcze tego nie miałem
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:42
I w podstawówce
Odpisz
3 sierpnia 2018, 08:27
W 6 kl. Podstawówki już jest ._.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 09:01
@Patrgos: Gdzie wy do szkoły chodzicie bo ja nie przypominam sobie żebym miał
Odpisz
3 sierpnia 2018, 09:10
Świętokrzyskie
._.
Odpisz
3 sierpnia 2018, 10:10
@Patrgos: Pomorskie
Odpisz
3 sierpnia 2018, 13:12
Wielkopolska.
4 Klasa - Prehistoria i Starożytność
5 Klasa - Średniowiecze i nowożytność
6 Klasa - Nowożytność i Współczesność
1 Klasa Gimnazjum - Prehistoria,Starożytność i kawałek Średniowiecza
2 Klasa Gimnazjum - Średniowiecze i Nowożytność aż do czasów Księstwa Warszawskiego
3 Klasa Gimnazjum - Nowożytność i Współczesność do Odzyskania Niepodległości Przez Polske a potem powtórki na Eggzamin Gimnazjalny/
Odpisz
3 sierpnia 2018, 13:40
4 klasa-prehistoria i starożytność, historia powszechna, bardzo pobieżnie
5 klasa-śreniowieczna historia Polski, pierwsza połowa nowożytności, zarówno historia Polski i powszechna
6 klasa- druga połowa nowożytności i współczesność, głównie historia Polski
7 klasa- od wojny o niepodległość USA do 1939 roku zarówno powszechna jak i Polski
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:38
podlaskie 😒
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:50
@polandszczalka: Mają już internet, je*ani...
Odpisz
17 sierpnia 2018, 08:10
@Litops: wygnajcie tego bajtla z naszego obozu
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 23:56
czej, znalazłem logo jebzdzidy
O
CIE
CH*J
Odpisz