Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanSowa12

13 sierpnia 2018, 13:44

Myślałem że 3 wojna będzie z powodu Antarktydy pomiędzy Rosją a Ameryką

Avatar Wilqu11

13 sierpnia 2018, 13:48

@PanSowa12: Ja bym bardziej obstawiał atak atomowy przez Rosję na USA

Avatar PanSowa12

13 sierpnia 2018, 13:49

@Wilqu11: Chyba nikt nie zrozumiał nawiązania

Avatar crimzon

13 sierpnia 2018, 16:47

@PanSowa12: Tyrium nie istnieje. Bum. Płacz.

Avatar PanSowa12

13 sierpnia 2018, 19:18

@crimzon: O NIE

Avatar Shiho

Edytowano - 14 sierpnia 2018, 11:15

@PanSowa12: Nie będzie, ponieważ uratuje nas android przysłany przez cyberlife

Avatar Brind

13 sierpnia 2018, 14:10

ukończono już budowę gwiazdy śmierci, a imperator Duda prowadzi osobiście szarże husarii zmotoryzowanej na Berlin

Avatar Mr_Senate

13 sierpnia 2018, 14:52

@Brind: Piechota oblega tymczasem Paryż

Avatar Brind

13 sierpnia 2018, 15:04

@Mr_Senate: tutaj wyjątkowe zdjęcie sił ekspedycyjnych zabezpieczających Antarktydę

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2018, 15:11

@Brind: Tutaj przywódca jednej z grup zwiadowczych

Avatar Mr_Senate

13 sierpnia 2018, 18:45

Nasi żołnierze wdzierają się do bunkra dowodzenia NATO pod Brukselą.

Avatar Mr_Senate

13 sierpnia 2018, 18:51

@Mr_Senate: Kolumna jeńców prowadzona w kierunku wyjścia ze zdobycznego bunkra.

Avatar JaToTen

13 sierpnia 2018, 14:23

Jaka tam wojna po prosto poleci na Marsa i zniszczy Ziemie razem ze wszystkimi przeciwnikami

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2018, 14:17

wiedzialem ze pis to jest to gorsze zlo fPISdu chyba ich POje**lo

Avatar SpokoLoko420

13 sierpnia 2018, 12:16

Będzie grubo

Avatar Max_the_Paladin

4 sierpnia 2018, 11:10

Czyli Imperator nareszcie zaczął Wojny Unifikacyjne. Ciekawe, czy już Thunder Warriorzy są gotowi

Avatar Jasnowidz

4 sierpnia 2018, 07:54

Czyli III wojna światowa

Avatar Landark

4 sierpnia 2018, 07:39

Total war

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

Rel

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka