Avatar Michu1309

13 sierpnia 2018, 17:13

@Rakiczan: ale to przecież halo jest

13 sierpnia 2018, 20:27

@Michu1309: W warframe jeśli zbierze sie drużyna z atomosem czyli bronią której promień przelatuje przez wszystkich w odległości do chyba 15 metrów można nawet nie zobaczyć wroga bo wszyscy będą mordowani w pare sekund

Edytowano - 13 sierpnia 2018, 21:22

@Rakiczan: aha to byłem tępy, bo myślałem że ci chodziło o to że master chief jest z warframe ahhh jestem debilem

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

5 sierpnia 2018, 11:54

Miałem dokładnie na odwrót w RO2

Cały mój team: Grupa jodłujących Niemców bez jakiegokolwiek przeszkolenia

Ja: "Podziwiajcie! Niemiecki kaemista! Prekursor Vatherlandu, Fuhrer i Soldat, Alfa i Omega... Nasz stworzyciel... i nasz destruktor..."

Dosłownie miałem 112 killi, kiedy drugi najlepszy gracz miał 18

Avatar Reichtangle

13 sierpnia 2018, 14:36

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jako kaemista, nic dziwnego, że masz najwięcej kili bo masz najpotężniejszą broń, stworzoną do masowego zabijanie. Ale w RO2 nie tyle ważne jest zabijanie przeciwników, tylko zdobywanie lub bronienie celów i za to dostaję się najwięcej punktów.

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2018, 19:10

Mój brat kiedyś grał w Bullet force i wylądował sam na serwerze, to biegał w kółko bo nie wiedział co robić.

Avatar DMCJCD

5 sierpnia 2018, 11:41

Np. WOT gdy jedziesz czymś wolnym a twoi sojusznicy zmietli już ponad połowę przeciwników.

Edytowano - 5 sierpnia 2018, 11:39

Wygrywanie meczów w lolu z dużą przewagą to tragedia wtedy bo zazwyczaj kończą się w 15-20 minut i nie da się porządnie pobawić

5 sierpnia 2018, 11:32

ja zawsze lubię jak jest 3 razy więcej przeciwników na mapie w strzelance, bo wtedy jest taki hide and seek tylko że że spluwami i liczy się skill w strzelaniu wtedy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.