Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2024, 16:01
Po co nam Norwegia?
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2023, 13:35
Ser brązowy wygląda jak czekolada
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:48
Najpopularniejsza pizza mrożona nazywa się 'Grandiosa', owszem używamy prawie tylko czystej energii lecz największy dochód Norwegii jest z sprzedaży ropy za granicę, oprócz spinacza norweskim wynalazkiem są również spray oraz taki fajny krajak do sera (obrazek poniżej)
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:37
@NorweskiKogut: Jesteś Norwegiem?
Odpisz
27 sierpnia 2018, 11:26
@NorweskiKogut: Wciąż czekam na odpowiedź
Odpisz
4 lutego 2019, 14:07
@adamon113: Dołączam się, ale pewnie jest, skoro nazywa się Norweski Kogut.
Odpisz
12 czerwca 2021, 20:47
@adamon113: .
Odpisz
12 czerwca 2021, 23:17
@adamon113: jestem z rasy Jærhøn rodowitej do Norwegii (zdjęcie profilowe nie moje a popularnej koguciej gwiazdy rocka)
Odpisz
25 sierpnia 2021, 16:24
@NorweskiKogut: fascynujące
Odpisz
20 sierpnia 2020, 20:58
Jak nie ma KFC, to nie jadę
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:17
Z tego co wiem norwedzy wkładają tytoń pod górna wargę i dzięki temu wchłaniają nikotynę, takie cos nazywa się snus
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:00
Ten serek to to toffii (albo toffee ki huy nie wiem)
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:23
@Gadzissar: a nie tofu czy coś takiego? (Nie wiem też się nie znam)
Odpisz
17 sierpnia 2018, 11:42
@Gadzissar: Ten ser jest słodki, ma coś z tofi w sobie, ale to nadal ser. I jak dla mnie jest niesmaczny, zbyt słodki, aż mdli od niego :/
Odpisz
17 sierpnia 2018, 10:23
Akurat jeżdżę se w ETS2 po Norwegii i Finlandii
Peugeotem 308
bo tak
Odpisz
17 sierpnia 2018, 07:53
Marnuje wakacje!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 00:39
Szkoda że nie ma kfc bo lubie ale jak jest mc donald i dagrasso/telepizza to mogę tam zamieszkać :)
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:45
lubię KFC
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:23
"liquidy zawierające nikotynę są nie legalne"
Gimbusy - TRIGGERED
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:58
Svalbard to wyspa?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 19:17
@Nowaczeq: tak, najdalej wysunięte na północ miejsce zamieszkane przez człowieka. Tam jest obowiązek posiadania broni, a przynajmniej do tego bardzo zachęcają bo jest tam bardzo niebezpiecznie z powodu niedźwiedzi
Odpisz
16 sierpnia 2018, 19:55
@Nowaczeq: Svalbard to archipelag, a nie wyspa.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 19:11
Chłopie, te ciekawostki mi się na geografię przydadzą. Chyba.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:53
Dawaj o Grecji teraz
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:54
@Mememasterlv56: Dzisiaj czy jutro?
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:55
@adamon113: kiedy chcesz
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:59
@adamon113: Albo o Meksyku
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:04
@Boberek00: Dzisiaj jeszcze dam o Grecji, a jutro rano o Meksyku Boberku
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:05
@adamon113: a dasz Kazachstan lub Arabię?
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:06
@Burger2004_09: Dobrze, czyli dzisiaj jeszcze Grecja, a jutro Meksyk i Kazachstan
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:14
@adamon113: moze Portugalia?
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:33
@adamon113: poproszę o Isis
Odpisz
5 sierpnia 2018, 18:02
@adamon113: Poproszę o Gruzji, ponieważ te ciekawostki są świetne!!
Odpisz
5 sierpnia 2018, 18:07
@Ashley12c: Dziękuję, zrobię o Gruzji
Odpisz
6 sierpnia 2018, 11:23
@adamon113: Poproszę Czarnogórę
Odpisz
5 sierpnia 2018, 15:43
Powiedzcie mi tylko czy papierosy są tam legalne, jeśli nie to spi***alam tam jak najszybciej.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 16:08
@allduckslikewater: Papierosy w Norwegii są dość drogie i rujnują budżet każdego palacza, więc mało osób je kupuje, a E-papierosy w Norwegii są legalne, ale tylko dla osób prywatnych i w małej ilości
Odpisz
5 sierpnia 2018, 17:37
@adamon113: Zajebiście
Odpisz