Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Revant42

31 sierpnia 2018, 13:10

ten sku*wiel i tak straszniejszy

Avatar Revant42

31 sierpnia 2018, 13:16

@Revant42: Nawet kij z tym jak trafiłeś na takiego w x18.Jak raz zaatakowała mnie grupa takich karakanów z zaskoczenia w magazynach wojskowych to z wrażenia spadłem z krzesła....

Avatar zyl15

31 sierpnia 2018, 14:03

@Revant42: Raz jak grałem to taki jeden napi**dalał się z kontrolerem

Avatar Kolofgen21

30 sierpnia 2018, 14:56

Kontroler. Nie pamiętam już czy miał możliwość "ożywania" zwłok i wykorzystania tych nowo powstałych zombie do atakowania gracza, czy nie.

Avatar Attero

31 sierpnia 2018, 02:26

@Kolofgen21: Ożywianie zwłok to był tylko koncept, którego nie wprowadzili. :v
Zamiast tego atakował gracza psionicznie.

Avatar Kolofgen21

31 sierpnia 2018, 02:35

@Attero: A ok :d

Avatar
Grzesieku

5 sierpnia 2018, 15:19

Akurat wczoraj kupiłem ostatnią cześć stalkera której nie miałem

Avatar zyl15

5 sierpnia 2018, 15:19

Call of Pripyat?

Avatar
Grzesieku

5 sierpnia 2018, 15:22

@zyl15: call od pripiat to akurat jest kod i darmowy, a kupiłem sobie czyste niebo

Avatar zyl15

Edytowano - 5 sierpnia 2018, 15:23

Przygotuj się na ryży las, umrzesz, i jak tylko będziesz miał okazję, to przyłącz się do samotników

Avatar
Grzesieku

5 sierpnia 2018, 15:38

@zyl15: nie spojleruj

Avatar zyl15

5 sierpnia 2018, 15:43

I arty (chyba) się nie respią więc szanuj każdą sztukę

Avatar zx2001

30 sierpnia 2018, 19:58

@zyl15: Artefakty się "respią" tylko nie w taki sposób jak w innych częściach.

Avatar BLUEBLOOD

30 sierpnia 2018, 21:04

Darmowy kod? A mógłbym dokładniejsze informacje o tym bo stalkera też zawsze chciałem mieć .

Avatar
Grzesieku

30 sierpnia 2018, 21:13

@BLUEBLOOD: kupiłem na promocji na gog

Avatar zyl15

30 sierpnia 2018, 21:17

@zx2001: No właśnie dlatego napisałem że chyba bo grałem w te część jakieś 4 lata temu więc nie pamiętałem

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2018, 14:11

Te stwory zawsze mnie umiały wystraszyć.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2018, 14:28

Moja reakcja kiedy mnie przestraszył.

Avatar Igorqoo

5 sierpnia 2018, 17:24

Zaczynam tęsknić za juchociągami.

Avatar piesokot

5 sierpnia 2018, 16:03

wescie nie dodajcie rzeczy z tyh jebzduw bo wojna czy cos nie wiem wezcie jeja nie niszcie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 sierpnia 2018, 16:23

@piesokot: To jest z wykopu, kolego .-.

Avatar ZSRRBall

5 sierpnia 2018, 16:34

@piesokot: najlepszy komentarz ever

Avatar Kosa_W_Nosa

5 sierpnia 2018, 15:21

Bez broni ani rusz.

Avatar ruzwelt1

5 sierpnia 2018, 15:17

Uwielbiam stalkera

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2018, 15:09

Fallout i Stalker są tak samo fajne \__/

Avatar zyl15

5 sierpnia 2018, 15:10

Porównanie stalkera i fallouta to jak porównanie Biedronki i Lidla. Niby chodzi o coś podobnego, ale "zaopatrzenie" jest całkiem inne

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2018, 15:11

@zyl15: Ale też mogą się znaleźć smaczne kąski

Avatar zyl15

Edytowano - 5 sierpnia 2018, 15:06

*visual Cheeki breeki awesomeness and extasy*

Avatar Jasnowidz

5 sierpnia 2018, 15:06

Zszedł do piwnicy do małych kotków?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Frustrujące

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka