Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kiszeniec

14 listopada 2020, 21:55

Avatar Zicher

27 czerwca 2017, 08:53

Płotka?

Avatar RekinOstrodzioby

24 września 2015, 20:22

Czy ten koleś wam wygląda na JJJokera?

Avatar OOktosOO

28 maja 2016, 20:14

@RekinOstrodzioby: Mi on wygląda na Chucka Norrisa, ale myśl jak chcesz.

Avatar malaho2000

21 maja 2013, 18:37

Czyżby reklama tego jakie możliwości będą w the sims 4 ?

Avatar lipa2106

22 maja 2013, 16:58

@malaho2000: raczej nie

Avatar delfinfoka

7 lipca 2015, 21:53

@malaho2000: w 4 wszystko jest możliwe

Avatar delfinfoka

7 lipca 2015, 21:53

dlaczgo ten pan stoi na konu? XD

Avatar Bunny_Heart

9 lutego 2015, 21:28

Hahahahah xD

Avatar lunkaa

11 czerwca 2014, 19:44

Chwila.... czemu ten koń gada o jakieś simce bodajże?

Avatar XiaTheWolf

27 stycznia 2015, 16:24

@lunkaa: Jak można pomylić szopę z simem ._. ? Po okulary przydałoby się pójść .-.

Avatar Lamia_Marcelina

7 lutego 2014, 19:11

Okay...

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2014, 17:48

aż mi się w simsy zachciało grać

Avatar Akiroo

17 sierpnia 2013, 12:01

Simsy to nieograniczona ilość głupich możliwości.

Avatar lololo51

24 lipca 2013, 14:31

eeeeeeeem lol

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2013, 20:32

ja też tego buga miałem!

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2013, 10:30

LIKE A BOSS :D

Avatar joanna11198

22 maja 2013, 07:39

mi też się tak robi w simsach

Avatar bylejakbylegdzie

21 maja 2013, 20:06

bo siedzenie na koniu jest zbyt mainstreamowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch
Tagi: #koń, #błąd, #sims, #gry

Równi i równiejsi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Żartownisie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka