Ja tam się nie mogę doczekać października
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie zadzieraj z bobrami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2018, 19:19
nowa szkoła nowi ludzie nowy start, nie mogę się doczekać
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:53
też tak myślałem rok temu... nic z tego nie wyszło :/
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:19
@xXkuba22Xx: same
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2018, 10:10
2spOOky4jeja
Odpisz
14 sierpnia 2018, 09:33
już czekam z niecierpliwością
Odpisz
6 sierpnia 2018, 17:49
U mnie w pokoju zaczelo sie juz kilka dni temu
najpiekniejszy czas w roku kocham jesien can’t wait
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:39
Jesień to najgorsza pora roku
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:47
@PanSowa12: czwmu
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:38
Nie ma śniegu, jest zimno, atmosfera jest ponura.
W jesieni nie ma nic dobrego
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:39
@PanSowa12: jest ladnie. jest taki halloweenowy nastroj
ale kazdy woli co innego
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:06
Halloweenowy nastrój czyli ponury nastrój
Zresztą podczas jesieni jest zdecydowanie brzydko
Ale to już nachodzi na gust, po co ja w ogóle zacząłem dyskusję na ten temat
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:23
@PanSowa12: no ale mozna usiasc wieczorem pod kocykiem pijac herbatke podczas kiedy na dworze zimno:3
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:35
Zimno jest fu
Odpisz
14 sierpnia 2018, 02:27
ja wole pograc na kompie :/
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:18
Ja tam jeszcze jedna gimba i wyjazd robię na ulicę.
A wy co biedaki? Nadal slaczki robicie?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:01
@hesa656: nie usuniesz juz tego
Odpisz
14 sierpnia 2018, 21:25
@PimpekLord: NJE zamierzalem
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:11
Ja już strój zamowilem
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:02
Do końca wakacji jeszcze 3 tygodnie , a prawdę mówiąc 4, bo pierwszy tydzień jest w miarę luźny...
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:10
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:06
ja wsm moglbym juz do sql
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:36
@smiechowicz: mogę się o coś zapytać?
Odpisz
14 sierpnia 2018, 15:11
@kasjan132pl: pytaj
Odpisz
14 sierpnia 2018, 16:10
@smiechowicz: co zrobiłeś z tym całym zaoszczędzonym czasem podczaw pisania "wsm" i "sql"
Odpisz
14 sierpnia 2018, 20:08
@kasjan132pl: ogladalem yt
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:32
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:27
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:21
Dawać zimę!
Odpisz
7 sierpnia 2018, 07:17
Pomysł na nowego skina do fortnite
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:35
Zawsze gdy zaczynają się wakacje myślę o halloween
Odpisz
6 sierpnia 2018, 19:12
sp00k
Odpisz