Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 sierpnia 2018, 19:14
Jestem za karą śmierci, bo ktoś zaje*ie z premedytacją 15 osób, powie że nie żałuje. Wyrok: dożywocie i ma utrzymanie do końca życia. Na szubienice z takim, albo zastrzyk. Albo, żeby było zabawnie wznowić igrzyska gladiatorskie, albo wysyłać takich na bezludną wyspę z odrobiną jedzenia i broni i byłby swoisty battle royal.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 20:18
@Figarus: Nie, lepiej aby dostawał porcje jedzenia umożliwiające jedynie przeżycie, potem tylko zanik mięśni, leżenie na kratach i niemożliwość poruszania się, tortury psychiczne, schizofrenia, a śmierć przyjdzie z czasem.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:29
@Figarus: Wiesz, że więzienie jest gorsze, prawda? W większości przypadków gorsze.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 22:32
@Figarus: To jest takie pierdzielenie, śmierć jest krótka, a odsiadka np. 25 lat już nie, tak samo z kosztami każdy mówi że kara śmierci tańsza, ale jednak jeśli sprawdzisz koszty taki spraw są o kilka razy droższe od zwyklych, nawet licząc jedzenie i utrzymanie. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, pamiętasz Tomasza Komendę? Ciekawe co jest łatwiejsze:
-wypuszczenie go na wolnosc i opłacenie zadość uczynienia
czy
-ożywienie go w magiczny sposób
Odpisz
20 sierpnia 2018, 23:14
@TakiTamTrol: Cóż, łatwo powiedzieć, ale ciekawe czy mówiłbyś: ,,A zabij mnie" gdyby ktoś przyłożyłby nóż do gardła, albo lufę do skroni. Nigdy nie wiesz jak się zachowasz w sytuacji w której nigdy niebyłeś.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:53
@Figarus: Oczywiste jest to, że człowiek wybierze więzienie zamiast śmierci, ale nie znaczy to, że wybiera lepszą dla siebie opcję.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 09:51
No, chyba że w Wielkiej Brytanii.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 23:09
jak dostanę prawo jazdy to specjalnie będę tak jeździł
Odpisz
20 sierpnia 2018, 22:15
czyli każdy kierowca w wielkiej Brytanii ma umrzeć ? hmmm
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:59
Szkalowanie Anglików?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:52
W końcu to anglikanie :p
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:13
No to by była egzekucja...
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:50
A co z tymi co jadą wolno prawym pasem?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 21:04
@Jasnowidz: Od tego jest prawy pas, żeby jechać ze swoją prędkością, oby to nie była prędkość poniżej chyba 60 km/h na ekspresówce.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:59
dostalam od znajomej naklejkę z papajem
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:29
@Veade: i?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:49
CO
Odpisz