Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2018, 18:15
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:46
ktoś może podać oryginalny obraz?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:59
tak
Odpisz
9 sierpnia 2018, 04:36
.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 08:26
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:31
Co po prawej robi Karol Wojtyła?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:32
@Abomination: Idzie do nieba.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:34
Do czego?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:35
@Abomination: Do nieba, tam gdzie osoby święte idą po śmierci. Nie miałeś jeszcze na religii, dzieciaku?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:36
Wybacz, wielki katoliku, ale jestem agnostykiem.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:36
@Abomination: Chyba gimboateistą. Zamknij mordę i spi***alaj, pókim dobry.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:37
O nie! Co ja teraz pocznę?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:38
@Abomination: Pójdziesz na policję, pi******* konfidencie? Tfu!
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:39
Wiesz, hejt w sieci to też grzech. Lepiej idź się wyspowiadaj bo trafisz do piekła.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:42
@Abomination: Już jestem w kościele, ksiądz prosił abym został na noc.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:42
co.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:45
@Abomination: W sumie to nie wiem.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:47
Dobrze się czujesz?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:48
@Abomination: No
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:50
Emm okej... To ja już nie będę tu marnować czasu.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:51
@Abomination: Dobra spoko
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:58
ku*wa ja już nie wiem komu wooooooooooooooosh pisać
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:58
@SharpNeedle: ok
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:59
@SharpNeedle: Ok
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:59
@Abomination:
Odpisz
9 sierpnia 2018, 01:01
@SharpNeedle: ok.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 01:02
@SharpNeedle: ok.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 01:08
ok
Odpisz
9 sierpnia 2018, 01:11
@SharpNeedle: no to ok
Odpisz
9 sierpnia 2018, 01:11
ok
Odpisz
9 sierpnia 2018, 06:51
Odpisz
9 sierpnia 2018, 07:54
@Abomination: napisałeś specjalnie komentarz żeby się pochwalić że jesteś agnostykiem?
wow
Odpisz
9 sierpnia 2018, 08:15
Atencjusz...
Odpisz
9 sierpnia 2018, 11:37
@Abomination: nie miałeś religi w szkole?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 14:40
Nie. Napisałem bo zaczął mnie atakować jakiś wielce zdenerwowany katolik.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:15
@Abomination: Mnie zastanawia czy jest jakiś katolik z dystansem do siebie na jeja
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:49
nie ciebie jednego
Odpisz
13 sierpnia 2018, 01:34
*podnosi dłoń*
Wołałeś?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:27
Same, ale chyba mało takich, a szkoda.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:33
@Abomination: No to zakładamy Klub Katolików z Dystansem
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:34
Wybacz, nie dołączę xD
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:37
@Abomination: Halo czemu
Odpisz
13 sierpnia 2018, 18:49
Nie uważam się za katolika.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 21:47
@Abomination: A to sory
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:17
Dziękuję ci za ten szczodry dar meme-lordzie
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:17
je**ć noobów
Odpisz
9 sierpnia 2018, 00:12
dzięki
Odpisz