Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2018, 02:08
i co oni tam robili?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 03:05
.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 07:24
@IllidanStormrage: .
Odpisz
10 sierpnia 2018, 07:29
@wicios: Pewnie przepisywali tabele jak moja klasa na lekcjach informatyki przez większość roku szkolnego. No a na serio też kRoPkA. .
Odpisz
10 sierpnia 2018, 07:35
miałem zajęcia na infie więc chyba pewnie coś w stylu zrób wykres itp
Odpisz
10 sierpnia 2018, 08:18
@Strex: Zrobienie wykresów i tabel na czas
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:38
pewnie jakieś kalkulatory tworzące wykresy na podstawie danych albo cuś
Odpisz
4 lutego 2025, 03:56
@daglasio: Raczej tabele przestawne, pakiety analizy danych i solvera lub programowanie w excelu, takie rzeczy bardziej ze studiów niż podbazy
Odpisz
20 listopada 2024, 19:21
Zad. 1- Znajdź pole o najwyższym numerku
Odpisz
10 sierpnia 2018, 09:38
A ty co osiągnęłeś w życiu?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:37
@Polski_Ziemniok: obiektowy c++ w wieku 12 lat i pierwszy robot na arduino w wieku 14 lat
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:40
@daglasio: Gratki
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:55
@Polski_Ziemniok: thxxx
Odpisz
10 sierpnia 2018, 20:54
@daglasio: moim osiągnięciem jest przeczytanie na tym obrazku wzwody a nie zawody ;-;
Odpisz
7 września 2018, 20:07
@kub405: Tak trzymać
Odpisz
7 września 2018, 20:07
@Polski_Ziemniok: bardzo dobry kalkulator w BASIC V2 w wieku 10 lat
później podobny w C++ w wieku chyba 11
i niedawno port kalkulatora z BASICa w LOLCODE
Odpisz
7 września 2018, 20:25
@Tymek590: BASIC V8 w wieku 4 lat i C+++++ w wieku 5 lat. No i ten port to w kalkulatorze i mikserze w LOLXD.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2018, 20:45
pfff. I w tym wielu miałem 8 lat i budowałem prototym promu kosmicznego
Odpisz
8 września 2018, 01:25
i jak coś to jest coś takiego jak C++++ tylko nazywa się C#
Odpisz
8 września 2018, 08:32
@Marequel: tylko nie ma czegoś takiego jak c++++ tylko c#
Odpisz
8 września 2018, 11:07
@Marequel: Ale u mnie jest 5 plusów.
Odpisz
8 września 2018, 15:21
@daglasio: dokładnie to napisałem
Odpisz
7 września 2018, 22:56
Jak zwykle jakiś Chińczyk, daliby szansę innym
Odpisz
7 września 2018, 20:30
Wy się śmiejecie a nie wiecie ile praktycznego potencjału jest w Excelu...
Odpisz
10 sierpnia 2018, 09:32
Kiedy rodzina ci mówiła, że rozszerzona informatyka nigdy w życiu ci się nie przyda i chcesz im udowodnić, że się mylą
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2018, 01:55
Dobra starczy mi tych łukaszy na poczekalni.Dobranoc.
Odpisz