Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trzykrotny T
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2018, 13:19
I puszczasz despasito
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:20
@Rumun111: Albo jakiegoś earrape
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:20
albo heavy metal
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:23
@Rumun111: albo night core
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:25
@Petrikov: Albo obietnice wyborcze polskich polityków
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:25
@Petrikov: albo "biały szum"
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:26
@Rumun111: Albo przyginasz drucik żeby w jednej słuchawce muzyka była ciszej niż w drugiej
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:29
@Pietrzek: ty psychopato
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:35
@Rumun111: Dame tu cosita
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:01
@Polski_Ziemniok: Karpie Godlewskie albo Sexmasterkę
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:01
@Rumun111: Albo nic nie puszczasz. Mucha zabije się ze strachu co na nią szykujesz
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:06
@Rumun111: Albo polski rap
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:12
@Jasnowidz: są jakieś ograniczenia
Odpisz
10 sierpnia 2018, 15:50
@Rumun111: Nie ma
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:34
@Rumun111: To ma być kara, nie nagroda
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:57
@Rumun111: this is so sad, Alexa, play despacito.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 11:28
@Rumun111: Wara od heavy metalu.
Odpisz
27 stycznia 2022, 22:36
@Rumun111:
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:48
Puszczasz takiej Despacito
Odpisz
16 sierpnia 2018, 13:47
@MituDestroyer: Lepiej czuxa.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:01
@Sopot134: Za moich czasów by kogoś torturować to puszczało mu się Justina Biebera...
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:07
czy to coś (cykada?) właściwie słyszy?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:32
@JelonAI: Tak
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:33
@Diabolo1:
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:51
@Diabolo1: dziękuję za wyszukanie dowodu
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:26
Ta mucha słuchała pewnie hymn ZSRR.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:24
i ruski hardbas
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:18
i tak nic by nie słyszała więc to żadne tortury
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:18
Było.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 10:20
@Szczerbaty_: to inny mem...
Odpisz
16 sierpnia 2018, 09:55
i puszczasz kpop
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 08:13
Ja jak miałe 8 lat złapałem muchę wiecie tego "bzyga" to wziąłem jakieś imadełko włożyłem go do środka i zaczął powoli zgniatać. Nie zapomnę spojrzenie moich rodziców.
btw co to za robal na obrazku?
Odpisz
16 sierpnia 2018, 08:39
@kapitan_Rosja: Myślę że cykada
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:27
Please insert the same picture below
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:26
oyb
Odpisz
10 sierpnia 2018, 14:26
ela op ukslop
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:42
Ja jak złapie robala to przykładam go do żarówki. Jestem psychiczny?
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:51
@MCAssassin: Na Podlasiu to codzienność
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:56
@MrRolan: Podkarpackie here
Odpisz
10 sierpnia 2018, 13:58
@MCAssassin: Też na P i dodatkowo wypi**owo
Sorry
Odpisz
10 sierpnia 2018, 15:19
@MCAssassin: Wtedy jesteś grillmasterem.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 12:45
@MrRolan: Na podlasiu nie mają ognia, a co dopiero żarówki
Odpisz