Jak myślę, że wyglądam w garniturze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2019, 23:43
Przecież całkiem dobrze wygląda
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:49
Aż mi się przypomina, jak kiedyś w teatrze pomylono mnie z ochroną.
Odpisz
21 maja 2013, 10:21
Hitman wygląda trochę jak Kratos:D a może to tylko dlatego że za dużo GoW'a się naoglądałem?
Odpisz
21 maja 2013, 09:40
Jak dla mnie garnitury wcale nie są ładne...
Odpisz
20 maja 2013, 21:11
Agent 47 kurde kto by nie chciał wyglądać jak seryjny morderca i jednym spojrzeniem mrozić krew w żyłach.
Odpisz
20 maja 2013, 21:08
Borat nawet dobrze wygląda w garniturze a za wygląd reszty to co innego
Odpisz
20 maja 2013, 20:15
to już nie wina garnituru
Odpisz
20 maja 2013, 20:07
Nie mam wąsów.
Odpisz
20 maja 2013, 18:13
Borat,nawet fajna komedia,którą polecam
Odpisz