Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nie idź!
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
A jednak zrobili to w ten sposób
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2018, 15:16
Kiedy dopiero ogarniesz czemu podpalili tą tęczę
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:54
@Pikachu_fan_Subaru: Naprowadź mnie na poprawną drogę mistrzu, i wyjaśnij mema.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 10:17
@Nazwy_nie_znaleziono_: Sebixy podpaliły tęczę bo to znak homoseksualizmu a sam wiesz jaki mają oni stosunek do gejów
Odpisz
16 sierpnia 2018, 23:08
było?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:36
jak na podlasiu ognisko rozpalisz to cię pobiją
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:37
@trawapl: Nic ci nie zrobią bo się boją ognia
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:39
@Jasnowidz: juz dawno sie nie boimy
od jakiś 10 godzin
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:39
@Jasnowidz: zestrzelą cię z łuku
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:43
@trawapl: Oni przecież jeszcze go nie wynaleźli
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:46
jestesmy w epoce brazu
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:47
a żebyś wiedział, że wynaleźliśmy
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:49
@TraffiastyBOII: Szybko się rozwijacie. Zbyt szybko
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:51
@Jasnowidz: Czekamy na atak Rosji by użyć Podlasia jako mięsa armatniego, czy robimy krucjatę?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:53
Proponuję krucjatę dzięki której ich sobie podporządkujemy i użyjemy jako mięsa armatniego w razie ataku rosji
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:55
sio stąd
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:56
@Jasnowidz: Zawsze możemy wykupić ich plemiona za głowy zdechłych owiec
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:59
Nie. To zbyt trudne
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:01
@Jasnowidz: Może wybudujmy im pomnik do którego będę dawać ofiary, które weźmiemy?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:04
Zdajesz sobie sprawe że jedyne ofiary jakie tam składają to ofiary z trzeciego dziecka bo wierzą że trzecie dziecko to czyste zło i przynosi pecha?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:06
@Jasnowidz: Z tych ofiar zrobimy przynętę i pociski do armaty, by nie marnować amunicji na takich podludzi
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2018, 23:07
Mówimy o Ruskich czy Podlasianach?
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:08
@Jasnowidz: Ruskie uciekną na widok Podlasia po krucjacie
Odpisz
11 sierpnia 2018, 23:40
papkin starczy
Odpisz
12 sierpnia 2018, 11:10
Masz rację, starczy cackania z Podlasiem
Odpisz
12 sierpnia 2018, 11:12
dobra, teraz możemy już rozwijać się spokojnie
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:50
@trawapl: Podlasie będzie walczyć dla Rosji xd
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 16:55
@stepson: Jesteś w błędzie. Będą jak poganie- będą przeszkadzać póki rycerstwo z krzyżem nie wjedzie
Odpisz
16 sierpnia 2018, 17:13
Ja wiem lepiej jestem jednym z nich.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 17:35
@stepson: Nie wiedziałem że lud Podlasia ma błazna
Odpisz
16 sierpnia 2018, 18:11
We własnej osobie.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 18:21
prosze...
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:13
Niezawodny sposób
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:47
dobre i aktualne 👍
Odpisz