Świeże bułki, wędliny itd.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Drewniany kominek
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2018, 22:04
Taaa, a potem oni by mieli problemy, bo ich wyje**li z pracy, bo nie podowozili towarów na czas, tylko mieli dwa dni obsuwy.
Odpisz
6 września 2018, 23:25
@XStuntManiac1: Wszystkich by nie wywalili bo musieliby sami rozwozić, ale blokowanie dwóch pasów to cebulactwo do potęgi cebuli.
Odpisz
7 września 2018, 08:51
@XStuntManiac1: a gdyby to był włoski protest?
Odpisz
7 września 2018, 10:53
@werenspawel: Pracowałeś kiedyś w jakiejś firmie, gdzie są regularne dostawy towaru przez TIR'y? Jakaś firma kurierska, sklep pokroju Tesco? Rozmawiałeś z jakimś kierowcą? Albo chociaż tylko z kurierem busowym? Podejrzewam, że nie, a wyjaśniliby ci to bardzo dokładnie. I o ile dla ciebie będzie to chwila jazdy za tirem lewym pasem, to dla niego takie wyprzedzenie może być kwestią potrącenia premii lub nałożenia kary za opóźnienie.
Odpisz
7 września 2018, 15:43
@Dark_Dante: A co jeżeli to ty musisz przetransportować coś ważniejszego, niż premia kierowcy blokującego ruch TIR-a?
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 23:30
@Dark_Dante: Rozumiem że jesteś sfrustrowany swoją pracą. Tak mam pojęcie co to praca w sieci marketów i wiem co to wyścig szczurów. Nadal, taka jazda to cebulactwo.
Odpisz
9 września 2018, 12:55
@werenspawel: Nie pracuje w sieci sklepów ani nie jestem zawodowym kierowcą. Jednak wiem, w jaki sposób taka praca wygląda, więc najpierw trzeba spojrzeć na obie strony konfliktu, a dopiero potem ocenić. Bo przy wyjeździe na wakacje te dwie minuty to dla ciebie nic, a takiemu kierowcy zrobi to potężną różnicę.
Odpisz
7 września 2018, 13:58
Tirowcy to chyba najbardziej narcyzowaci ludzie na świecie.
Odpisz
6 września 2018, 21:36
Ale to że dowożą towary dla ludzi nie upoważnia ich do łamania przepisów i panoszenia się na drogach.
Odpisz
7 września 2018, 11:04
@Broski: Chociaż najgorsze jest, jak sobie zapi***alają w środku miasta, czego nie powinni teoretycznie robić :/
Odpisz
7 września 2018, 08:13
Pani w Szkole popiera tą akcję
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:44
Mu synku mu
Odpisz
6 września 2018, 22:02
@Jasnowidz: Tato nie wyj znowu!
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:07
A o co chodzi w tej akcji?
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:10
@ToFFeXPL: łapią tirowców którzy zajmują obydwa pasy w tym samym czasie uniemożliwiając osobówkom wyprzedzanie i spowalniają ruch
Odpisz
12 sierpnia 2018, 23:51
W sensie, że 2 tiry jeżdżą obok siebie?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 08:13
@ToFFeXPL: tak
Odpisz
6 września 2018, 21:51
To chyba dobrze
Odpisz
6 września 2018, 21:58
@arcinin: to bardzo dobrze
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:39
To przejdziemy na wpi***alanko z ogródka
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:10
Świeże bułki, wędliny itd.
Odpisz
12 sierpnia 2018, 22:09
Co do tytułu:
Bułki*
Odpisz