Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 sierpnia 2018, 09:06
Ja jak byłem młodszy wypiłem Fuze Tea tak z 13 x 150 ml (takie małe puszki), potem ze wszystkiego się smiałem, więc tak o to naćpałem się herbatkami o smaku brzoskwini.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 12:01
@Marubir: Może to przez cukier
Odpisz
18 sierpnia 2018, 12:40
@NightFox: Tego nie wiem.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 14:57
@Marubir: To już taniej by ci wyszło jakbyś w 2l butelce
Odpisz
18 sierpnia 2018, 16:42
@ToJeAmelinium: Dostałem całe pudło za darmo od siostry, szwagier pracował kiedyś na strefie kibica i dużo zostało więc mogli brać jako dodatkowe wynagrodzenie.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:20
@Marubir: zazdro
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2018, 22:30
@ToJeAmelinium: Kilka razy jeździł też w ciężarówce coca-coli na święta, taka sama sytuacja tylko oprócz coli tysiące gadżatów, zabawki, magnesy, bryloki i takie tam.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 12:40
Ciekawostka, brak snu przez przynajmniej 24 godziny, u niektórych skutkuje zachowaniami podobnymi do tych po zażyciu marihuany.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 13:51
@Wilqu11: Jak nie śpię po 24h lub więcej to koledzy mówią że naje**ny jestem :/ po zachowaniu stwierdzają
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:38
Herbata, wypiłem dwie filiżanki i mnie jebło...
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:50
@pawelek9889: Masz słabą głowę do herbaty młody
Ja wypijam chociaż 5 kubków dziennie
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:49
@lorax12: piona.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 03:51
@lorax12: Herbaty jest przeciwieństwem człowieka, najlepsza jest czarna.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 09:50
*pjona*
Odpisz
18 sierpnia 2018, 08:13
@GooseApocalypsE: *zielona
Właściwie zielona>biała>czarna
Czyli jak w rzeczywistości. Reptilianie rządzą białymi, którzy rządzą czarnymi
Odpisz
18 sierpnia 2018, 08:30
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ty mnie obrażasz. Tylko czarna.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 09:07
@GooseApocalypsE: To tak jak z czekoladą
Odpisz
18 sierpnia 2018, 09:21
@GooseApocalypsE: czarna to jak jakby zielona...
Odpisz
18 sierpnia 2018, 09:24
@GooseApocalypsE: Czarna to takie gówno że nawet ja nie daje rady jej wypić bez cukru
Odpisz
18 sierpnia 2018, 10:53
@Mary_King_Flo: ?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:27
Herbata? Herbata to ty nie wiesz co się po MELISIE dzieję
Odpisz
18 sierpnia 2018, 09:27
ohh, melisa najlepszy towar jaki piłam
Odpisz
15 sierpnia 2018, 11:17
Ja se wczoraj piłem herbatkę TWININGS mięta z lukrecją i to trzepie jak ch*j
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:25
Ja wczoraj wypiłem 12 piw bezalkoholowych. Dziś rano miałem kaca D:
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:32
@Czwarty_Wymiar: chyba z przewodnienia
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:33
@Czwarty_Wymiar: Ależ ty dorosły
Odpisz
13 sierpnia 2018, 20:36
@Mastilia: Nie, no gdzie... Tata mi kupił bo by mi nie sprzedali :(
Odpisz
13 sierpnia 2018, 23:27
@Czwarty_Wymiar: kac po spożyciu napoju bezalkoholowego? Czy to jest bait? 🤔🤔🤔
Odpisz
14 sierpnia 2018, 02:57
Oczywiście że tak. A co Ty myślałeś?
Odpisz
14 sierpnia 2018, 06:30
piwo, które ja piję (Erdinger) posiada 0,5% alkoholu. Duże ilości, spożyte w krótkim czasie, sam sobie dodaj.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:25
@Czwarty_Wymiar: >bezalkoholowe
>0.5%
Pick one
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2018, 10:58
@Mastilia: internet nie boli. Sprawdź sobie co zawiera się w ramach frazy "piwo bezalkoholowe". Poszukaj również "Erdinger Alkoholfrei".
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:39
starosc nie radość
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:33
Czy tylko ja zamiast barman przeczytałem Roman?
Odpisz
13 sierpnia 2018, 19:22
To wy nie wiecie jak trzepie połączenie tymbarka z szampanem
Odpisz