Chyba jednak nie pójdzie tak łatwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Papierowa szkoła posting
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 13:54
Bez Pearl Harbor pewnie by wojnę wygrał, jeżeli nie zaatakowałby też Rosji. Po prostu miałby w rękach pół europy
Odpisz
14 sierpnia 2018, 11:57
Tak naprawdę Hitler nie musiał wypowiadać wojny USA, to była jedna z tych jego głupich decyzji.
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:40
strzał w kolano *narazie* 😂
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:57
WW2 Oversimplified xD
Odpisz
15 sierpnia 2018, 09:48
prosz
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:37
widze ze ogarnieci ale nie rozumiem dlaczego strzałki w dół przecież komy dla trollu jak i konto i rak emoji zawsze
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:43
@mumia1337: aż konto usunął xdd
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:24
@Tymek590: A kto to był?
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 20:27
@Sarkastyczny_Uzytkownik: nie pamiętam xd
Odpisz
20 sierpnia 2018, 22:34
@Tymek590: mateox?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 22:35
@Grzechoooo: chyba nie
Odpisz
10 czerwca 2019, 07:14
@Tymek590: *odkop*
Odpisz
10 czerwca 2019, 19:00
@mozozaur: Ależ konstruktywny...
Odpisz
2 września 2018, 23:43
Odpisz
26 sierpnia 2018, 12:59
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2018, 10:27
To byłoby lepsze
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:58
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:59
@mkus29: Niech ci Hitler wynagrodzi w mydle
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:56
A o jakim zapachu, bo w ofercie mamy kilka, np z żyda lub z Polaka ale pewnie znajdą się też inne na stanie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:56
@Verneo: A ma pan z pepika ?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:58
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:58
@Verneo: To poproszę
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:00
A ma pan szmal
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:00
@Verneo: Tak
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:01
będzie to 30zł bo to mydło limited edytion
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:53
@Verneo: Biorę w ciemno *Płaci*
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:58
Daje
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:59
@Verneo: Bierze i wącha
Czekaj to pachnie jak niemiec
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:07
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:08
@Verneo: No to niech pan powącha
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:45
Ale to mydło bez zapachowe
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:47
@Verneo: No to pan pójdzie na posterunek SS i pan wyjaśni
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:48
Mam certyfikat matki i dziecka
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:48
@Verneo: To pana nie uchroni
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:50
Mam certyfikat ojca i babci
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:51
@Verneo: A ja jestem SturmbahnFuhrer'em
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:51
A ja Verneo, miło mi
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:53
@Verneo: Ogłusza pałką i zabiera do Auschwitz
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:53
Mam certyfikat zarządcy Auschwitz i twardą głowę
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:54
@Verneo: Za zbrodnie przeciw Narodowi Niemieckiemu zostaje pan uznany za podludzia i spalony żywcem
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:55
Ale panie przecież ja nic nie zrobiłem
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:58
@Verneo: Sprzedawał pan sproszkowanego Niemca
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:59
nie ma pan dowodu, oprócz tego podczas 2wś w obozach auschwitz zdarzali się niemcy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:00
@Verneo: Mydło bez zapachowe o zapachu Aryjczyka HMMMM
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:03
Wiem że może to pana zaskoczyć ale jak w ciężarówce dostawczej jedzie gruby spocony niemiec to potem wszystko śmierdzi
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:04
@Verneo: Czy ty obraziłeś niemca ?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:04
Określiłem jak wygląda mój dostawca
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:05
@Verneo: On ma lekką nadwagę a nie jest gruby
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 19:07
Panie, toż to 150 kilo żywej masy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:08
@Verneo: Koniec ! Wrzuca do gazowni
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 19:09
Dzięki że zostawiłeś maskę przeciw gazową
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:11
@Verneo: No to czas na sposób Maksymiliana Kolbe
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:14
Panie a tak w ogóle jaki jest twój stopien
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:18
@Verneo: Podałem już i mam pozwolenie Josefa Mengele
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:23
panie mydło to nie jedyne co mam w ofercie, może się dogadamy
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:23
@Verneo: Więc co ma jeszcze pan do zaoferowania ?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:25
Może fabryka słodyczy
Odpisz
24 sierpnia 2018, 18:41
@Verneo: A z czego są ?
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:39
Japonia potrzebowała zastrzyku atomowej energii by wprowadzić w życie plan przejęcia władzy nad światem... ekhm ekhm... "anime"
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:07
@lorax12: tak naprawde to anime jest najlepszą bronią do przejęcia władzy nad światem, ale... no regrets.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:15
@lorax12: nie przejmą tym świata
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:16
Są bardzo blisko muszą tylko aktywować ukryte przełączniki i wszystkie weeby zaczną zabijać normalnych ludzi
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:19
@lorax12: ide szykować siekiere i widły
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:20
ale weeby mają katany i będą odbijać pociski i ataki jak genji z overwatcha
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:21
@matix044: ni🅱🅱a przecież nie używam pistoletu ,ani karabinu
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:56
no to będzie taki upgraded skill co odbija i pociski i ciosy bronią białą
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:04
@matix044: Pora iść na wojne
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:26
@matix044: mam jeszcze broń ostatecznom , czyli nowiutkie buty z biedronki
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:29
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:32
@lorax12: wątpie w sumie że piwniczaki mogą zagrozić światu
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:34
Jeden fan anime zabił własną rodzinę i miał ostrzelić szkołę
Sam nie wiedział czemu to zrobił
KONTROLA UMYSŁU
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:41
@lorax12: fake pewnie , albo próbował być edgy
Odpisz
20 sierpnia 2018, 20:44
Odpisz
20 sierpnia 2018, 21:11
nie
Mr. Anime
Polecam o nim artykuły
Gość nie wiedział czemu zrobił to co zrobił i wybrał dłuższy pobyt w więzieniu od krótszego wyroku
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:18
@lorax12: prędzej papież zmartwychwstanie i powie "dość!" po czym strzeli car bombą w japonie niż animu i weeby przejmą świat
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:40
Czyli stanie się to niedługo
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:51
@lorax12:
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:30
@lorax12: ale przecież nie ma japoni , nie ma animu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:31
tak Ci się tylko wydaje
Większość kreskówek dzisiaj przypomina anime
To się rozrasta
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:34
@lorax12: weeby by przegrały bo logiczna matematyka to wygryw>przegryw a weeby to przegrywy które fapczą do swoich waifu 2d
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:36
A czy twoja matematyka wygra z m4 wymierzoną w twoją czaszkę
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:38
@Verneo: yos
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:40
W takim razie powodzenia (wysłałbym filmik ale nie wiem czy nie dostałbym bana więc w skrócie na filmiku wchodzi 2 złodziei do sklepu z bronią resztę się domyśl)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:42
@Verneo: wystarczy odskoczyć lub się schylić lub poprostu hełm i kamizelka kuloodporna
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:52
to nie jest 1 strzałowiec byś mógł się uchylić a strzał w kamizelkę często unieruchamia trafionego
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:16
@Verneo: to ukłuje widłami przed strzałem
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:27
Zanim to zrobisz raczej zostaniesz postrzelony
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:33
@Verneo: przyjdzie kolejny i od pleców mu je**ie siekierko
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:34
@lorax12: codo mr.anime to może miał chorobe psychiczną lub jakieś opętanie , wątpie by ryżowe opowieści z loli zmusiły go do zabójstw
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:35
Wiesz że niema sensu przedłużać tej rozmowy
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:38
@Verneo: wiem ale poprostu już mam dość stulejarskich weebów
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:38
Też za nimi nie przepadam
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:50
@lorax12: weebom nie uda się wyplewienie słowian
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:46
Hitler sam wypowiedział wojnę Ameryce
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:10
Nie! Nie Rosja! ZSRR, towarzyszu!
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:57
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:49
Co?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:01
@Fenekin582: przestan, to nie jest smieszne
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:06
@Sushinator: przed chwilą odpowiedziałem na jedno jej/go pytanie. Po chwili komentarz zniknął. Zastanawiałem się o co chodzi i zauważyłem że pisze "co?" pod każdym postem. Walony troll
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:52
@PanMisiek: poprostu pisze co? no i co z tego co wam to wszystkim przeszkadza?
Odpisz
15 sierpnia 2018, 10:50
DAWAĆ KAT HISTORYCZNE
Odpisz
14 sierpnia 2018, 12:52
złoto
Odpisz
14 sierpnia 2018, 11:31
Ale Niemcy i Japonia mieli sojusz tylko ze względu na Rosję. Tak naprawdę nigdy się w niczym zbytnio nie wspierali. Tak naprawę Niemcy mieli podczas tego sojuszu plany podbicia Japonii
Odpisz
14 sierpnia 2018, 13:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej:
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:03
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jakieś dowody?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:10
tak było w książce od his
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:12
>kierowanie się książką od historii
xD
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 19:41
>uważanie że mówie serio
edit: a masz tu swoje ukochane xd
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej:
Odpisz
14 sierpnia 2018, 10:51
Japonia co ty odpier*alasz?
Odpisz