Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XaVery

26 lutego 2021, 14:29

Niby w obliczu wyzwania, ale w obliczeniu wyzwanie...

Avatar Xavicjusz_82

6 września 2018, 15:35

madki są wszedzie

Avatar MistycznyPrykacz

5 września 2018, 23:13

😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂☺️☺️☺️☺️☺️ Mam tego gówna więcej, chcecie dzieciaki?

Avatar CocoaVanHouten

15 sierpnia 2018, 09:49

Ludzie 🙂 naprawdę 🙂 są 🙂 takimi 🙂 debilami 🙂 ?

Avatar Jasnowidz

15 sierpnia 2018, 09:52

@CocoaVanHouten: Niestety

Avatar NaNaMA

15 sierpnia 2018, 09:56

@CocoaVanHouten: ☺☺☺

Avatar Archeologwinternetach

5 września 2018, 19:02

@NaNaMA: ☺☺?

Avatar NaNaMA

5 września 2018, 20:28

@Archeologwinternetach: ☺☺☺ ☺☺ ☺☺ 😜

Avatar
Meme_guy

5 września 2018, 19:45

Czemu? Czy niektóre osobniki tak nisko upadły?

Avatar introman

16 sierpnia 2018, 07:59

Gdyby tylko skrajnie niskie IQ powodowało bezpłodność

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 10:15

*Kobiety*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
epicworms

15 sierpnia 2018, 12:04

@MarssPL: *geniusz*

Avatar NaNaMA

16 sierpnia 2018, 07:42

*istota nadludzka*

Avatar ponczeq

15 sierpnia 2018, 13:09

"w obliczu wyzwania" chyba w obliczu zje**nia

Avatar Princess_Unattainable

15 sierpnia 2018, 11:37

Ej ma ktoś ten mem że chciał 6 a kupił 9

Avatar
Miche

15 sierpnia 2018, 11:27

O ku*wa

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 10:21

Avatar NaNaMA

15 sierpnia 2018, 10:21

heh, pewnie niektórzy się cieszą

Avatar NaNaMA

15 sierpnia 2018, 09:55

najgorsze że znam takie osoby

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 10:17

@NaNaMA: To dlaczego masz 7 osób w klasie

Avatar NaNaMA

15 sierpnia 2018, 10:19

jakaś klątwa? jest tak od 6 lat, ale w 1 klasie było nas 9 a w tym roku odszedł jeden z 3 debili

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 10:08

Wystarczy obrócić pod kątem 90°

/s

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 11:06

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 14:20

Jestem mądrzejszy od Einsteina i Hawkinga razem wziętych. Żyj z tym.

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2018, 09:52

Matki ewoluują dalej

Avatar Kasiuula

15 sierpnia 2018, 09:58

*madki

Avatar NaNaMA

15 sierpnia 2018, 10:01

@Kasiuula: madgi

Avatar Srogiczny

15 sierpnia 2018, 09:50

Debilstwo nie zna granic

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka