Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 18:36
A ja biedny i piracę wieśka.
Odpisz
9 września 2018, 10:41
Lambert lambert ty ch*ju
Odpisz
2 września 2018, 14:24
Nie porównujmy Ubi do EA. Uważam go za najlepszego z multiplatformowych wielkich wydawców.
Dobra, dajcie czerwone. Jeśli się znajdzie ktoś, kto chce podyskutować, zapraszam
Odpisz
2 września 2018, 15:40
@EziioAuditore: ja chętnie podyskutuję :)
dlaczego ubi jest twoim zdaniem najlepsze?
Odpisz
2 września 2018, 17:20
@EziioAuditore: JaK To TyLkO CiDi PrOjEkT ReD
Odpisz
2 września 2018, 20:44
@EziioAuditore: Ave Blizzard.
Odpisz
3 września 2018, 00:16
@Dardanelle: Ubi nie boi się eksperymentów. O czym mówię? Ile masz wysokobudżetowych silnie taktycznych strzelanek? (R6) Ponadto, jest w stanie zmienić samo sedno swoich gier jeśli widać zmęczenie materiału (Ac:Origins). No i nie boi się nietypowych settingów (Far Cry Primal).
Jakie inne wielkie studia multiplatformowe działają w ten sposób?
Nie twierdzę, że Ubi jest święte, bo ma swoje za uszami
Odpisz
3 września 2018, 11:06
@EziioAuditore: tu się zgodzę. A propos eksperymentów, to ubi jako jedna z niewielu europejskich firm ściśle współpracuje z nintendo, dając nam takie nietypowe produkcje jak mario+rabbids czy starlink. Mają swoje wady (kopiowanie tych samych pomysłów we wszystkich swoich grach do nich należy), ale mimo tego nie są tak łasą na pieniążki firmą jak EA (no i chyba wciąż nie mają swojego battle royale, za co szacun).
Odpisz
3 września 2018, 12:09
@EziioAuditore: Ubisoft w odróżnieniu od takiego EA chce zmieniać swoje gry jeśli gracze tego chcą/potrzebują np: AC Origin, dali rok przerwy aby ja odświeżyć i nie były to tylko klony z nowymi obiektami.
Potrafią uczyć się na błędach i widać ,że chcą się zmieniać dla gracza (np: Watch_Dogs 2 w porównaniu do jedynki), nawet jeśli czasem przeginają z tymi season passami. Chodź te wersje "startowe" wymagające znaczniej więcej gry aby odblokować wszystko trochę wkurzają.
Odpisz
3 września 2018, 12:50
ubisoft: "nie podobało się wam, że AC zrobiło się powtarzalne, więc zmieniliśmy je na zupełnie inną grę w zupełnie innym gatunku"
EA: "albo zaakceptujecie battlefield 5, albo go nie kupujcie" (na prawdę tak powiedzieli, autor tych słów chyba już tam nie pracuje)
gigantyczna różnica w podejściu do gracza, co sprowadza się do tego, że origins odniosło sukces, a preordera do BF5 praktycznie nikt nie kupuje
Odpisz
3 września 2018, 07:30
co jak co,ale skyrim też miał zajebiste dodatki,które nawet przebijały podstawkę.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 15:55
to już jest przer*chane
Odpisz
3 września 2018, 00:27
Jak ty ?
Odpisz
2 września 2018, 21:23
Ja najbardziej lubię studio Barbados interactive
Odpisz
16 sierpnia 2018, 15:54
krew i wino the best
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:24
nawet się zgodzę ale KiW ma zbyt dużo zadań typu
Pojedź w 5 miejsc i zabij potwory podczas gdy serca i podstawka nie mają takich "zapychaczy" ale dodatek faktycznie świetny
Odpisz
16 sierpnia 2018, 18:27
mnie w KiW denerwują te rośliny co plują
Ale mimo to kocham KiW
Odpisz
16 sierpnia 2018, 18:40
Serce z Kamienia było okraszone większą ilością śmiesznych tekstów niż Krew i Wino.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:02
@seryjnysracz: Właśnie miałem złe zakończenie KiW bo missclick'nąłem opcje dialogową
Odpisz
2 września 2018, 18:26
@ant3k: wyr*chałeś tą złą ?
Odpisz
2 września 2018, 18:44
krew i wino jak dla mnie szmaci wampiry wyższe np. jest powiedziane że wampiry wyższe nie czują głodu krwi a tu nagle regis ma
Odpisz
2 września 2018, 19:28
a skoro Regis to Detek też
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2018, 17:33
Hue hue dobre bo polskie
nie mówie że zła gra, ale chyba jednak wolę na spokojnie skyrimka, który dni hype ma dawno za sobą.
Odpisz
16 sierpnia 2018, 23:36
@matiExtreme: Skyrim mimo tego iż jest stary wciąż jest jednym z najlepszych gier RPG
Przynajmniej dla mnie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 14:47
@Adi34: Ech. Morrowind pod względem roleplayu wgniata Skyrim w ziemię.
Odpisz
2 września 2018, 14:05
@Adi34: Poczekamy na VI. Może będzie lepsza.
Odpisz
2 września 2018, 14:14
@matiExtreme: Skyrim jest duży ale..... pusty.
Odpisz
2 września 2018, 14:18
@seryjnysracz: I bez modów strasznie szybko się nudzi. A w Oblivionie i Morrowindzie wszędzie można było znaleźć coś ciekawego.
Odpisz
2 września 2018, 14:42
@Andrzej_Duda: Swoją drogą, drodzy Panowie, da ktoś link, gdzie mógłbym pobrać nielegalnie Skyrim?
Odpisz
2 września 2018, 14:49
@venomman: Pomógłbym bo sam pobrałem z internetu, ale jakoś nic mi się dziś nie chce.
Odpisz
2 września 2018, 14:51
@venomman: Na Piratebay powinna być najnowsza wersja ze wszystkimi DLC.
Odpisz
2 września 2018, 14:52
@Andrzej_Duda: to ja mam coś nie tak
bo mam 6 postaci od 43 lvl do 21 lvl i nadal mi się nie nudzi a odkąd pobrałem frostfalla jest jeszcze ciekawiej
Odpisz
2 września 2018, 14:53
@Polalak: W takim razie się ciesz, póki w grze jest dla Ciebie wciąż coś ciekawego.
Odpisz
2 września 2018, 15:50
@matiExtreme: Ma ktoś moda na trbyb przetrwania do skyrima taki jaki jest w special edition?
Odpisz
2 września 2018, 15:56
@RpLay: napisałem to w moim komentarzu mod na tryb przetrwania
a jeśli chodzi ci też o żarełko to
imp more complex needs.
i frost i needs są po polsku
Odpisz
2 września 2018, 17:03
Miejmy nadzieje że będzie lepsza
Odpisz
2 września 2018, 16:05
3 Wiedźmin 3 najlepszy.
Odpisz
2 września 2018, 14:04
GTA IV
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:44
*paradox interactive*
Hold my Strategic beer
Odpisz
16 sierpnia 2018, 20:31
Bez przesady.
Ubi nie robi tak złych dlc jak EA
Odpisz
16 sierpnia 2018, 22:26
@DanateDMC: Właśnie, ostatnie DLC do FC5 nie są jeszcze większe niż gra, posiadają jedynie kilka misji na nowych terenach, to wszystko
Odpisz
16 sierpnia 2018, 21:51
Za to kocham polskie gry-wiedźmin 3:za 2 dychy dwa DLC (nie licząc 22 innych) gdzie jedna kompletnie zmienia system run i przez tego Pana lusterko jak dla mnie ma najlepszy klimat z całej gry a druga ma tak samo jak the following z dying Light na potrzeby zrobioną mapę większą od podstawowych lokacji!No ale i tak zachodnie gry....
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:53
Ubisoft taki zły wg mnie nie jest. Season pass np daje ci dostęp do operatorów w rainbow six siege , ale można samemu sobie spokojnie na nich zarobić . A operatorów balansują , więc żaden operator z season passa nie jest w 100% lepszy od innych
Odpisz
16 sierpnia 2018, 16:26
DAE EA AN UBISOFT BAD???!!
praise Geraldo el Rivero!
Odpisz