Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 16:07
Hehe... hmm...
Odpisz
20 sierpnia 2018, 08:11
Why did the chicken cross the road? To get to the other side of the road...
Hahahaha!
What's a chicken?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:58
Perydot <3
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:07
@Szortek: Lapis lepsza.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:09
@Woj2000: Ofc
Lapis > Wszyscy inni
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:14
@Szortek: Polemizowałbym z tym troszkę. Jak dla mnie najlepsza jest Niebieska Olbrzymka.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:17
@Woj2000: Jest moją 3 ulubioną, pod Lapis i Perłą <3
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:17
@Szortek: Miło spotkać jest inny organizm kulturowy.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:23
@Woj2000: Bardzo ^^
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:28
@Szortek: Ale teraz czas popsuć dobre wrażenie, ponieważ sądzę, że Różowa Diament powinna zostać rozbita!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:31
@Woj2000: Ja tak samo <3
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2018, 21:33
@Szortek: Nie spodziewałem się tu członka Inkizycji Nienawidzącej Rozpuszczonego Kamyka. Miła odmiana od tych wszystkich fanboyów Bachorowego Diamentu. Powiedz mi jeszcze tylko, że uważasz relację Żółtej i Niebieskiej za siostrzaną, to będziesz miał już mój dozgonny szacunek i uznanie.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:35
@Woj2000: A da się inaczej uważać? Przecież Żółta zawsze ją w pewnym sensie pociesza, przytula itp, to naprawdę jest jak relacje siostrzane!
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:36
@Woj2000: Przepraszam, bo wbilam z buciorami do SU.
Ale dlaczego różowa jest uważana za 'złą'?
(Chodzi mi o perspektywę widzą, nie postaci)
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:40
@Szortek: Powiem tak. Odkąd okazało się, że Żółta i Niebieska mogły ,,wychowywać" Różową do bycia przywódczynią, to gros fanów wzięło to ,,wychowanie" zbyt dosłownie i zrobili z nich jakieś matki dla Różowej lubiące się jednocześnie migdalić, gdy bachor śpi.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:43
@trampkowiczka: Wszystko zależy od widza. Co oglądający, to inne powody. Ja po prostu uważam posłuszeństwo względem prawa za wysoką wartośc, zaś ona jako postać zbuntowała się przeciwko władzy i zasadom. Mimo szczytnych celów, nadal według mnie zrobiła coś złego.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:44
@Szortek: Granat najlepsza
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:44
@Mejzurian: Jestem Granat
Wojowniczka
Znika kto mnie spotyka
Bo moja walka płynie jak muzyka~~
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:53
@Mejzurian: Widzę, że klasyczny wybór ulubionej postaci. Kogo jeszcze darzysz afektem?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:55
@Woj2000: Czy napewno uczucie sympatii, miłości ? Bardziej chodzi o sposób zachowania i sama historia postaci.... poza tym to jeszcze Perła i Lars
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2018, 22:00
@Woj2000: Ja zaś uwielbiam Perydot, Lapis i Perłe
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:01
@Mejzurian: I fajnie. Każdy lubi to, co lubi.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:03
Spoko. Swoją drogą, patrząc na to nieoczekiwane ,,badanie opinii publicznej", zaczynam zauważać, że Lapis i Perła to chyba obowiązkowy must-have na liście ulubionych postaci z tej bajki.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:04
@Woj2000: Nic dziwnego. Całkiem fajne postacie
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:08
Z Perłą zgodzę się w zupełności. Ale jeśli chodzi o Lapis..
Ot, niebieska wodna wróżka, która opanowała swoją traumę i depresję do stopnia pozwalającego na kontrę diamentowych mocy. Nie jest to zła postać, ale osobiście uważam, że są lepsze.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:15
@Woj2000: Ja nigdy nie widziałem z odcinka z Lapis
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:30
@Mejzurian: Masz na myśli ten ostatni czy ten, w którym po raz pierwszy się pojawiła?
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:06
@Woj2000: A co się dzieje w SU bo mój młodszy brat nie może CN i ja też nie żeby było uczciwie dostał to przy uwolnieniu lapis z fuzji
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:11
@Woj2000: a od kiedy ona się pojawia ? (sezon)
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:13
@Mejzurian: 25 odcinek 1 sezonu
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:14
ja od razu wziąłem się za 2 sezon i nadrabiam 1
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:04
@Mejzurian: UUUU, LUDZIE KULTURY!
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2018, 19:09
@Szortek: żółta jest badass
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:10
@Szortek:
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:35
@Woj2000: Zaczekałbym ze skalowaniem różowej... (rozumiem że nie oglądasz w oryginale?)
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2018, 21:54
@RiviX: Oglądałem w oryginale aż do ,,Legs from here to Homeworld" i na podstawie tego, co obejrzałem, stworzyłem ów osąd.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:12
@Szortek: #TeamPadparadscha
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:18
@Kiki12love: ciekawe czy ją wyrzucili bo powiedziała coś nie tak
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2018, 10:19
@trampkowiczka: Każdy kto dotknie Padparadży trafia do łagru >:c
Poza mną.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:20
@trampkowiczka: Nah, wątpie
Jednak bywa przydatna
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:34
@Woj2000: Ja tam lubię Różową, szczególnie jak okazało się że ona i Rose to jedna i ta sama osoba.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 11:04
@Woj2000: I twierdzisz że różowa/Rose jest rozpuszczona?
Odpisz
19 sierpnia 2018, 11:11
@RiviX: Tak. Przecież jedną z przyczyn tego jej całego zrywu narodowowyzwoleńczego był fakt, że z ,,nudów i samotności" postanowiła szlajać się po Ziemi, gdzie wytworzyła sobie miłość do życia, zamiast pokornie pozostać w bazie księżycowej (czyli tam, gdzie w myśl konwenansów i zasad Homeworld'u powinna być).
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:38
(Bo wiedzą o co chodzi...)
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:37
Proszę nie szkalujcie jeszcze różowej...
Pozdro dla tych co oglądają z oryginalnym dubbingiem ;D
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:28
5/5 bo steeee...
A nie, bo są strzałki...
Odpisz
17 sierpnia 2018, 23:02
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:20
Ej
A wiecie że w Rosyjskiej wsi...
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:21
parufkiii
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:21
@qaz123: A nie bo dynamjit
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:22
i wódka
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:46
PLOT TWIST
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:48
To już jest nudne, ja pie**ole.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:05
@CocoaVanHouten: nIe PiE**Ol bO rOdzInĘ PoWiEksZySz
Odpisz
17 sierpnia 2018, 21:50
Nie ma jak świeży news
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:23
Ciekawe czy powstanie z tego szablon
Odpisz
17 sierpnia 2018, 20:26
@Mejzurian: oby nie
Odpisz