Jestem zbyt dobry, żeby grać przeciwko komputerowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2016, 14:06
Ale w sam raz żeby grać na weteranie przeciw botom XDD
Odpisz
22 maja 2013, 15:35
dobrze jest spróbować doom na porcie zandronium odpalić i grać na jakimś serwie deatmatch to tam łatwo być pro (na 1 serwie zawsze byłem 1 lub 2) jedynie trzeba wiedzieć gdzie jest karabin plazmowy lub super shotgun (bfg 9000 na multilplayer jest słabe)
Odpisz
19 grudnia 2014, 08:05
@bylejakbylegdzie: Lepsze BFG10K.
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:05
tylko żre ammo jak cholera
Odpisz
22 maja 2013, 23:27
TEZ GRAM W COD MW3 NA PS3 I BO2
Odpisz
22 maja 2013, 15:16
Współczuję, ja nawet na PS3 cisnę PC-towców
Odpisz
22 maja 2013, 15:39
@malaho2000: w czym?
Odpisz
22 maja 2013, 16:03
@Agent00Kurczak: W CoD Mw3,BO2 i w bf
Odpisz
22 maja 2013, 18:18
@malaho2000: BF ma osobne serwery dla konsol i PC'tów.
Odpisz
22 maja 2013, 18:35
@Agent00Kurczak: ale da się grać przeciwko PC-towcom na konsoli i ja gram
Odpisz
22 maja 2013, 18:38
@malaho2000: a, to spoko. Zawsze grałem tylko PC vs. PC.
Odpisz
22 maja 2013, 19:39
@Agent00Kurczak: Skąd wiesz ?
Odpisz