Typowa dyskusja w internecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2018, 18:25
da ktoś wersje bez napisów?
Odpisz
10 września 2018, 20:33
@TerkinPL:
Odpisz
10 września 2018, 20:33
@Pug_Stalker: sry że bez kolorków
Odpisz
10 września 2018, 20:54
@Pug_Stalker: ale mogę dać inne tapety z Wh 40k
Odpisz
10 września 2018, 21:43
@Pug_Stalker: dzięki
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:12
w internecie nie da się prowadzić dyskusji...
Odpisz
10 września 2018, 17:35
@Kacprrr: podyskutujmy na ten temat
Odpisz
10 września 2018, 20:26
@Pug_Stalker: nie da się
Odpisz
10 września 2018, 20:30
@Matiozowiec: ja uważam że da
Odpisz
10 września 2018, 20:30
@Pug_Stalker: tylko zależy gdzie
Odpisz
10 września 2018, 20:32
@Pug_Stalker: tu akurat powinienem przyznać racje ale że to internet to wole bezmyślnie upierać się przy swoim ):
Odpisz
10 września 2018, 20:37
@Matiozowiec: czyli robisz to , aby potwierdzić swoją tezę?
Odpisz
10 września 2018, 20:41
@Pug_Stalker: w teorii upierając się przy swoim wyjdzie na moje więc tak
Odpisz
10 września 2018, 20:42
@Matiozowiec: czyli jesteś tym na kogo narzekasz
Odpisz
10 września 2018, 20:44
@Pug_Stalker: ostatecznie tak ale i nie do końca
Odpisz
10 września 2018, 20:58
@Matiozowiec: pod jakim względem nie do końca
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:30
ja nie lubię kłótni ;<
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:42
@andi12345: Witam w klubie. Też ich nie lubie dlatego próbuje coś zaradzać wysłuchując obu stron
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:44
@Jasnowidz: Ja uwielbiam kłótnie bo mogę się opowiedzieć po którejś ze stron a robienie za kogoś kto ich pogodzi jest do kitu, łaknę krwi.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:59
@andi12345: Kłótnie w internecie są o wiele lepsze od tych w realu.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 20:10
@Archeologwinternetach: ale i tak nie fajne ;<
Odpisz
10 września 2018, 14:29
@andi12345: ch** ci w odbyt bo ja lubie klotnie a ty masz inne zdanie wiec masz gorsze bi nie takie jak ja
Odpisz
10 września 2018, 14:30
@Miguelp: wykuropatwiaj
Odpisz
10 września 2018, 14:34
nie.
Odpisz
10 września 2018, 14:37
@Miguelp: lol tfoja mama
Odpisz
10 września 2018, 16:35
no u
Odpisz
10 września 2018, 16:46
@Archeologwinternetach: W internecie nikt ci nie przypie**oli xd
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:32
Pozdrawiam
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:33
:)
Odpisz
19 sierpnia 2018, 19:23
no chyba twoja stara ty jepana ku*wo
Odpisz
19 sierpnia 2018, 21:11
@ptasznik5: Tylko się nie zesraj.
Odpisz
10 września 2018, 14:26
zaraz ci wyjebe
Odpisz
10 września 2018, 14:28
@ptasznik5: je**na*
Odpisz
19 sierpnia 2018, 18:30
Nie zesraj się
Odpisz