Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2010, 14:27
eeeeeeee o co kaman
Odpisz
9 maja 2015, 16:40
@erykonoid: dołączam do pytania...
Odpisz
8 marca 2012, 13:23
Firmowe ciuchy-Dolce & Banana.5/5 i do ulu
Odpisz
2 listopada 2010, 20:37
żalowe
Odpisz
1 listopada 2010, 11:17
mnie to nie śmieszy!1/5
Odpisz
1 listopada 2010, 09:13
damy dolca za banana [hehm fajny tekst suckers!]
Odpisz
31 października 2010, 00:01
1
Odpisz
29 października 2010, 12:56
No ale co w tym śmiesznego? 1/5
Odpisz
28 października 2010, 19:51
Orginał to Dolce & Gabbana. ;-P 4
Odpisz
28 października 2010, 18:53
Aha, a ja przez caly czas myslalam, ze to chodzi o cene 4.90 xDD
Odpisz
28 października 2010, 18:23
przypomina D&C
Odpisz
28 października 2010, 18:04
jaki jest oryginal X D??
Odpisz
28 października 2010, 16:56
Dolce & Banana dobre :P
Odpisz
28 października 2010, 14:55
hahah ;)
całkiem całkiem ;)
Odpisz
28 października 2010, 14:43
mocne
Odpisz
28 października 2010, 03:34
hehe mocne
Odpisz