memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 marca 2014, 17:18
JA JESTEM NIENORMALNY WIĘC URZYWAM
Odpisz
24 maja 2013, 15:08
kto normalny używa explorera?
24 maja 2013, 22:08
@misiu3: chodzi właśnie o to, że on wrzuca Exploera do kosza
23 maja 2013, 14:52
Tylko dwie rzeczy na pulpicie :P
23 maja 2013, 14:19
Wypie*dolić kosz na ziemie i Explorera zostawić
Edytowano - 23 maja 2013, 06:37
Sam pouczasz ludzi że było i że poco stawiasz obrazek a nie filmik itd. A sam wstawiasz dawne obrazki i obrazki w formie filmiku. I to jeszcze na główną trafiło
21 maja 2013, 20:35
było :)
21 maja 2013, 19:58
Kocham ludzi mających Windowsa 7 którzy ustawiają wygląd z 98.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 marca 2014, 17:18
JA JESTEM NIENORMALNY WIĘC URZYWAM
Odpisz
24 maja 2013, 15:08
kto normalny używa explorera?
Odpisz
24 maja 2013, 22:08
@misiu3: chodzi właśnie o to, że on wrzuca Exploera do kosza
Odpisz
23 maja 2013, 14:52
Tylko dwie rzeczy na pulpicie :P
Odpisz
23 maja 2013, 14:19
Wypie*dolić kosz na ziemie i Explorera zostawić
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2013, 06:37
Sam pouczasz ludzi że było i że poco stawiasz obrazek a nie filmik itd. A sam wstawiasz dawne obrazki i obrazki w formie filmiku. I to jeszcze na główną trafiło
Odpisz
21 maja 2013, 20:35
było :)
Odpisz
21 maja 2013, 19:58
Kocham ludzi mających Windowsa 7 którzy ustawiają wygląd z 98.
Odpisz