Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2018, 17:00
Czyli jeśli nie grałem w simsy to będe bezdomny?
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:04
@Jasnowidz: Właśnie chciałam o to samo zapytać.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:25
@Jasnowidz: będziesz żył w domu takim jaki zbudowałeś w minecrafcie
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:26
@MaggieMalina: Czyli będe miał dom w stylu Podlaskim. Dom z ziemii
Odpisz
20 sierpnia 2018, 19:27
@MaggieMalina: O, no to ja kilka fajnych domków wybudowałam.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:20
@ewelkapl: Ja w takim razie mieszkał bym w wielkim zamku.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:52
@Jejak1: A ja mam podniebny Hotel
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:59
@MaggieMalina: Czyli mnie czekają małe drewniane chatki z wielkimi piwnicami.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 10:01
@MaggieMalina: Czyli nadal będę bezdomna.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:58
@lorax12: Też fajnie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:04
@Jejak1: Nie bardzo bo zrobiony z cegły i brakuje połowy piętra
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:05
@lorax12: To dokończ
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:06
@Jejak1: nee
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:40
@lorax12: Dlaczego?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:58
@Jejak1: bo leniwy jestem
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:02
@lorax12: Szkoda, a pokażesz jakiś fragment tej konstrukcji? Screen czy coś
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:23
@Jejak1: nie chce mi się
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 23:24
@lorax12: A jutro ci się zachce?
Edit: to nie miało być napisane tak ostro
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:30
@Jejak1: nie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:32
@lorax12: szkoda
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:26
Czyli mieszkam w domu z gotowych pokoi?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:37
Wiem że nie na temat ale jejacy - dziś umarł Stefán Karl Stefánsson :( Zapalmy znicz dla niego (*)
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:39
@hisoka44: [*]
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:41
@hisoka44: [*] W moim sercu na zawsze zostanie prawdziwym złoczyńcą
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:19
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:18
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:26
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:45
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:54
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 01:27
@Mejzurian: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 01:37
@hisoka44: Na co umarł? Przecież pokonał raka
Odpisz
22 sierpnia 2018, 01:41
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 02:05
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 02:27
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 04:18
@arcinin: Wrócił
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:19
@hisoka44: [*] †
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:58
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:24
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:25
@Filipiasty142: † [*] †
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:40
@Hartio: ale rak czy Stefanson?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:44
@M_ateo_1: Rak wrócił.
I dobił Stefana. [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:45
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:18
@hisoka44: (*)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:19
@hisoka44: Byłeś dla mnie numerem jeden. [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:31
@hisoka44: (*)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:45
@hisoka44: {*}
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:59
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 10:52
@Tosterchlebowy: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:06
@hisoka44: (*)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 11:31
@hisoka44: [*] ♡
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:22
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:23
@hisoka44:
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:51
@Keraton: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:23
@hisoka44: this went down in history [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:19
@hisoka44: [*]
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:10
[*]
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:47
pewnie mieszkałabym w kwadratowym klocu bo jestem mało kreatywna
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:25
@SecretGirlx3: Ja też
Odpisz
22 sierpnia 2018, 03:59
nigdy nie grałem w simsy
s z a c h - m a t
Odpisz
22 sierpnia 2018, 06:56
jestes bez domny
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:48
Też tak mam. Ogólnie chciałabym, ale nie mam kompa, a na telefonie słabo
Odpisz
22 sierpnia 2018, 04:23
xDD
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:12
W takim razie nie miałbym domu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:06
W sumie, byloby zajebiscie.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:43
Trochę mi szkoda że straciłem moją wenę do budowania mieszkań i własnej historii. 3 lata temu potrafiłem zbudować dom który ściągało kilka tysięcy osób a teraz nic :(
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 22:28
o shit. Zajebiście bo ja zbudowałem Dom po środku basenu a na dachu parking dla 3 samochodów i 1 roweru
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:33
no pomysł świetny darmowe krematorium !
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 21:21
ale ja tylko w cas się bawie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:11
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:10
ja bym mieszkał w tym:
Odpisz