Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2019, 17:13
98
Odpisz
Edytowano - 30 października 2018, 19:30
01
Odpisz
23 sierpnia 2018, 09:19
98
Odpisz
23 sierpnia 2018, 02:53
95
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:01
97 :E
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:52
Czytam te komentarze i się zastanawiam czy to ja jestem taki stary, czy po prostu tak dużo młodych ludzi na jeja.
98 here
Odpisz
22 sierpnia 2018, 12:56
2000 👋
Odpisz
21 sierpnia 2018, 22:53
Kto z 2002?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:04
@Kosa_W_Nosa: ja
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:34
@Kosa_W_Nosa: .
Odpisz
22 sierpnia 2018, 00:57
@Kosa_W_Nosa: ich
Odpisz
22 sierpnia 2018, 10:59
@Kosa_W_Nosa: Ja
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:49
2003 pozdrawia
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:50
@Jasnowidz: pozdrawiam, też 2003
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:02
@Sarkastyczny_Uzytkownik: 2003 pOZdRawIA
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:24
@Jasnowidz:
2003 club in here
Odpisz
21 sierpnia 2018, 11:53
*dołącza do klubu*
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:03
@Jasnowidz: Dołączam się do klubu
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:11
@Jasnowidz: a no fajny ten klub *dołącza*
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 20:13
@Jasnowidz: A ja jestem w rozkroku, bo jestem rocznik 2004, ale jednocześnie jestem 29 grudnia (więc brakuję mi 2 dni do 2005) i nie wiem z którą grupą się utożsamiać ;-;.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:15
@Jasnowidz: dołączam
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:15
@Jasnowidz: Też 2003, pjona
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:35
@Jasnowidz:
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 20:38
@Jasnowidz: Jestem z 2001. Kiedyś to kurła było, a stroną nie rządziły dzieciaki./s
Odpisz
21 sierpnia 2018, 20:42
@sliwak2001: kolo sie zatoczylo
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 20:43
@Xenon77: general kenobi
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 22:43
@Jasnowidz: ah, 03 ostatni rocznik gimbazy
Helhel joined to the '03 club
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:35
@Jasnowidz: Jasnowidz, ku*wa, myślałem że masz 25+ ._.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:32
@Jasnowidz: również
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:35
@xMacius: ja też
Odpisz
22 sierpnia 2018, 08:48
@dom2mich3: *Dołącza do klubu rocznika 2003*
Odpisz
22 sierpnia 2018, 10:21
@Jasnowidz: hell yes 2003
Odpisz
22 sierpnia 2018, 10:42
@Jasnowidz: siema 2003 tutaj
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:44
97
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:35
ciekawe ile ma lat ma najmłodszy użytkownik tutaj
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:09
ahh 00 fajny taki okrągły rok
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:15
@Shiminusu: Nie trzeba liczyć ile będzie się miało lat w danym roku, np w 2036 będzie 36. Piękne.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:13
@NightFox: niby ta ale uważany ten rocznik jest za najgorszy tak minęła mnie zielona szkoła
Odpisz
22 sierpnia 2018, 09:24
@Shiminusu: Powiedzmy to szczerze, każdy rocznik jest uważany za najgorszy.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2018, 17:47
Ten obrazek mnie postarza( 99 here). A w ogóle to te daty są źle dobrane do postaci, ten chłopiec powinienen mieć 2003 a nie 2000, bo w końcu wygląda na najmłodszego.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:52
będąc z 99 ja już czuje się staro
Odpisz
20 sierpnia 2018, 17:55
Za pół roku 20 lat pyknie.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 18:08
heh za dwa miesiące 19 :v
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:52
Za 5 miesięcy 20 ;__;
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:51
ja
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:09
ja i u ważam że ta dzisiejsza młodzież jest NICZYM bez internetu
Odpisz