Nauczycielki w różnych krajach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Brawo za czujność!
Cóż za brak szacunku
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 20:10
Kiedyś jak jeszcze mieszkałem w Japonii i chodziłem od 1 do 5 klasy. To były czas świetnego widoku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:16
w tym wieku cię to interesowało?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:41
Mieszkałeś w Japonii?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:45
@SirPomarancza: Tak oczywiście
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:51
Zakładam, że uczyłeś się tam w japońskiej szkole?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:53
@SirPomarancza: tak moje prawdziwe imię to Michio
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:54
O skubaniutki.
Zapodaj coś w hiraganie, bo się jej aktualnie uczę.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 09:33
@SirPomarancza: ale w jakim sensie
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:15
@SirPomarancza:
Odpisz
23 sierpnia 2018, 13:43
W takim sensie, żebyś napisał coś xD
Np. Mam na imię... :v
Ale dobra, nie będę cię męczył.
Odpisz
24 sierpnia 2018, 16:58
@SirPomarancza: aha okej
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:38
czemu mieszkasz teraz na takim zadupiu?
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:53
nie wiem
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:01
Kiedyś mieliśmy taką fajną nauczycielkę od angielskiego, w której się podkochiwalem. Dzięki niej pokochalem ten język, a teraz chcę być też nauczycielem tego przedmiotu.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:16
@Jejatb: Nie chcesz xD
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:28
@NVTKHusar: Chcę
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:33
@Jejatb: Ale powiedz mi: Czemu?
Praca nauczyciela to nic fajnego.
Nie dość, że musisz mieć uberwykształcenie, to jeszcze za swą płacę wciąż świat kochać.
A dalej co?
A dalej to tylko się męczyć.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:41
@NVTKHusar: jeśli ma pasje do bycia nauczycielem to bedzie dobrym nauczycielem a ty odpie**ol sie ze swoimi madrosciami bo masz 15 lat i gowno wiesz. o życiu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:04
@Youtuber: powiedział rak co wiedział
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:05
@Youtuber: Taka prawda,nauczycial angielskiego to zawód bez przyszłosci,jak kształcić się w tym języku,to tylko na tłumacza,ew dorobic sobie jeszcze specjalizacje ekonomiczno-biznesową.
Sry ale to jest zbyt popularny rynek. A pasja wymięka przy gównianiej minimalnej pensji ;)
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:37
@Youtuber: ...
Nikogo nie obchodzi jak dobrym nauczycielem jesteś.
Głównie masz obrobić temat i nie zrobić sobie wrogów w całej szkole.
Elo.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:42
@Jejatb: Hyhy... Akurat ja też podkochiwałam się w nauczycielu od Angielskiego xD ale w przeciwieństwie do ciebie nie chcę iść na nauczycielkę. Za dużo niegrzecznych bachorów i za to cię podziwiam
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:45
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Aha i oczywiście program nauczania w Polsce też zniechęca. Mój nauczyciel (ten od Angielskiego) sam mówił, że wolałby nas uczyć pod komunikację z innojęzycznymi osobami, ale musi uczyć tylko pod egzamin gimnazjalisty, także słabo
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:04
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Kto powiedział, że będę uczyć w Polsce?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 00:45
@Youtuber: @Youtuber Odezwał się wielce wykształcony absolwent uniwersytetu w Oxfordzie
Odpisz
23 sierpnia 2018, 00:48
@Jejatb: Ja ogółem też podkochiwałem się w mojej nauczycielce od ang. a mówiąc podkochiwałem mam na myśli to że chciałem ją rżnąć jak reksio szynkę.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 00:56
@Youtuber: To było mocne. Gratki.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 01:19
@Jejatb: Ja miałam tak samo tylko że ja podkochiwałam się w nauczycielu.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 07:58
@Jejatb: a ja miałem samych starych, grubych i okropnych nauczycieli, eh
raz jakiś ziomek od angielskiego się trafił, taki 7/10, ale był tylko jeden dzień w szkole, a potem już go nigdy nie widziałem ???
także no ;(
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:22
@Youtuber: pierwszy raz napisałeś coś mądrego
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:25
@Agario: ale że ja?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 10:25
@Jejatb: komu odpowiedziałem?
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:35
@Agario: Nie wiem nie widzę na apce
Odpisz
23 sierpnia 2018, 10:50
@Youtuber: a ty ile? 16?
Odpisz
23 sierpnia 2018, 19:43
@Jejatb: O, to powodzenia za granicą w takim razie ;)
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2018, 16:40
jestem psychokucem hahaha ku*wa
Odpisz
23 sierpnia 2018, 13:39
To mnie boli
Odpisz
21 sierpnia 2018, 17:25
Ona wygląda jak Goha!
Odpisz
23 sierpnia 2018, 00:25
@GildaPemborke: GO HA GO HA GO HA 3ZŁ
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:52
Wyjeżdżam do japonii
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:51
@patryko1234: Czy potrafisz już język w pewnym stopniu?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:31
@NVTKHusar: autokorekta.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 00:22
@patryko1234: Elo Gonciarz kiedy zapytaj beczke
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:08
Mają uczyć a nie dupę pokazywać.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:51
być może dlatego tak gadają, że mamy świetny poziom edukacji..
Odpisz
22 sierpnia 2018, 22:45
Myślałam, że to moja była nauczycielka od Fizyki XDD
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 22:14
w mojej szkole były 2 milfy które bajerowaliśmy z kolegą, jedna wysoka szczupła blondyneczka a druga troche starsza ale wysportowana i też zadbana, podobno miała jakieś operacje plastyczne na twarzy
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:15
@CarLitos: LEGŁA , LEGŁA WARSZAWA! Tylko JAGA!
Odpisz
22 sierpnia 2018, 21:16
@HusariaTV: Dlatego kibice jagielloni nie mają zgód
Odpisz
23 sierpnia 2018, 06:03
@CarLitos: Nie powiedziałbym tak jakbyście nie skompromitowaliście z Dudelange
Przykro mi ale GENK I GENT są od nas poziom wyżej
Odpisz
23 sierpnia 2018, 09:27
@HusariaTV: widze że boli świętowanie co rok drugiego miejsca i czemu piszesz to tutaj w komentarzach
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:55
tak to wygląda u mnie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 19:56
@UkrytyNinja:
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 21:55
@UkrytyNinja: wyjdź i nie wracaj dopóki nie przemyślisz swego zachowania... i okropnego przerabiania zdjęć.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:01
@UkrytyNinja: tak z ciekawości. Czy ty wziąłeś zdjecia nauczycielek i powstawiales na miejsce zdjecz 2 wś? RODO cie rozpie**oli.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 00:14
@TakiTamTrol: wybacz iż moi klasowicze są posrani.i wysyłają takie cuś na grupie.klasowej :<
Odpisz
23 sierpnia 2018, 09:53
@UkrytyNinja: Grupa klasowa to jedno a publiczna witryna to drugie. Trochę chamstwo z twojej strony.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 12:24
@UkrytyNinja: Ooo, dzięki za pomysł na memy. Sam tak zrobię z moimi nauczycielami
Odpisz
23 sierpnia 2018, 18:02
@UkrytyNinja: skoro sam uważasz, że są posrani to po kiego ch*ja wstawiasz na publicznej witrynie zje**ne "memy" z twarzami twoich nauczycielek? Jak można być takim dzbanem
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2018, 16:10
Wazoski do odpowiedzi
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:05
Zakładam że to wyżej to po prostu uczennice
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:06
@wonstont: masz rację
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:07
@wonstont: Też tak myśle
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:09
@wonstont: Tak samo, a abstrahując od tego To brzydka nauczycielka pozwala się skupić na przedmiocie.
Odpisz