Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Cóż za brak szacunku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2018, 16:40
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:13
I tak kiedyś wszyscy umrzemy.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:13
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:18
i dobrze
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:21
Jeszcze jak
Odpisz
11 września 2018, 12:22
no chyba že cuś wymyślą
Odpisz
11 września 2018, 12:40
@PimpekLord: nasze życie bez śmierci byłoby bezwartościowe pięknem naszego życia jest to, że mamy go tak mało.
Odpisz
11 września 2018, 12:42
@kokosek112: Meh. Mi się już znudziło i czekam na śmierć
Odpisz
11 września 2018, 13:26
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: też tak miałem, ale wtedy to nie tyle co czekałem na śmierć, a płakałem i cały czas miałem nadzieje, że coś mnie zabije. Miałem makabryczne wizje z tym że drzwi łamią mi kark, wykrwiawiam sie na płocie, czy skacze z blolu. Ale tak teraz jestem w miare szczęśliwy (w sensie nie cierpie, bardziej niż sie ciesze).
Odpisz
11 września 2018, 13:53
@kokosek112: japie**ole co ku*wa?
Odpisz
11 września 2018, 14:17
@hesa656: a takie tam z mojego życia
Odpisz
Edytowano - 11 września 2018, 15:01
@kokosek112: Ja w sumie może po prostu uzbieram na hel i się bezboleśnie nim zatruje
Ale jestem ateistą, więc na razie siedzę sobie w cierpieniu mając nadzieje, że coś się zmieni, bo potem nic nie będzie
Odpisz
11 września 2018, 15:54
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: wszystko może się zmienić tylko przyłóż do tego choć trochę własnej inicjatywy , bo nie ma skutku bez przyczyny
Odpisz
11 września 2018, 16:11
potwierdzam, to że mi lepiej to w dużym stopniu to, że sam poprawiłem swoją sytuacje - zaprzyjaźniłem się z paroma osobami tak dość blisko, znalazłem sobie coś w czym moge być coraz lepszy i to lubie - rysowanie i obecnie próbuje se znaleźć dziewczyne ale co z tego będzie to nie wiem.
Odpisz