Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2018, 23:08
ujażmiasz bucefała
Odpisz
2 września 2018, 23:09
@xXkuba22Xx: kapturzysz mnicha
Odpisz
2 września 2018, 23:10
@xXkuba22Xx: marszczysz freda
Odpisz
2 września 2018, 23:11
@xXkuba22Xx: iskasz fistaszka
Odpisz
2 września 2018, 23:11
@xXkuba22Xx: bijesz ku*as
Odpisz
2 września 2018, 23:45
@xXkuba22Xx: ćwiczysz młodego
Odpisz
3 września 2018, 00:40
@BlackMEM:
Odpisz
3 września 2018, 01:56
@Wojticom: Co ku*wa aż 200?!
Odpisz
3 września 2018, 01:59
@Mr_Quicky: Ej dobra, ale co tam robi "odgrzewać bigos"? XD
Odpisz
3 września 2018, 16:55
@Mr_Quicky: o kurde nie wiedziałem że aż tyle.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:33
To jest smutne... Alexa zagraj Despacito
Odpisz
2 września 2018, 15:14
@lorax12: smutne jak ty
Odpisz
2 września 2018, 16:42
@ruzwelt1: oof
Odpisz
3 września 2018, 13:59
@ruzwelt1:
Odpisz
2 września 2018, 16:18
Ja walę raz na kilka dni i mi wystarcza.
Odpisz
2 września 2018, 16:27
Ja bym tyle nie wytrzrymał, co najmniej raz dziennie a jak nikogo w domu nie ma to z 5 razy lol
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 16:30
@Mr_Quicky: Przyzwyczaiłbyś się.
Tylko jak mi się chce to muszę od razu, bo innaczej katorga.
Odpisz
2 września 2018, 16:36
Oj stary nie znasz mnie, ze mnie jest taki stulejarz że odłożę wszystkie plany żeby sobie pożadnie zfapać
Odpisz
2 września 2018, 16:38
@Mr_Quicky: To silniejsze ode mnie, jeszcze nigdy nie zrezygnowałem z próby zrobienia tego
Odpisz
2 września 2018, 16:42
@Mr_Quicky: Haha! To nieźle.
Odpisz
2 września 2018, 19:04
I dobrze, z własnego doświadczenia wiem, że po kilku razach dziennie człowiek jest przygnębiony i pozbawiony energii. Zaś po co najmniej jednodniowej przerwie działa odprężająco.
Odpisz
2 września 2018, 20:43
@niggiddu: Każdy ma inaczej
Odpisz
2 września 2018, 22:51
Mi również raz na 3-4 dni starcza w zupełności. Po prostu nie czuje potrzeby żeby walić codziennie nawet jak widze jakieś softy czy nudesy.
Odpisz
2 września 2018, 19:50
Ale...ja jestem Anon
Odpisz
22 sierpnia 2018, 23:26
Ja pie**ole. Jak 3 razy to już choroba, to wczoraj przedawkowałem trzykrotnie ;-;
Odpisz
2 września 2018, 15:11
@venomman: a jak to robisz?
Odpisz
2 września 2018, 16:28
@ruzwelt1: Normalnie, wystarczy po jednym razie zobaczyć jakąs inną laskę w necie i już chce ci się to robic znowu i znowu...
Odpisz
2 września 2018, 19:06
@venomman: Każdy jest chory w jakimś stopniu czy to fizycznym, czy psychicznym, Mój brat słucha polskiego rapu a i tak go kocham bo to rodzina...
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:02
Przecież to naturalne, żadna choroba ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:59
@jacek1s: Ale nie trzy razy dziennie xd
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:14
@JoanJett: Dlaczego niby?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:34
@jacek1s: Bo uzależnienie to jak choroba
Odpisz
22 sierpnia 2018, 17:39
@lorax12: No to co z tego? Człowiek musi mieć uzależnienie, tak został skonstruowany. Jak nie ma uzależnień to najpewniej jest pracoholikiem, a to znaczy, że jest uzależniony od pracy, więc jakieś uzależnienie ma.
Jeśli ktoś ma potrzebę trzy razy dziennie to nie widzę problemu...
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:12
@jacek1s: Jak to niby musi być uzależniony
Odpisz
22 sierpnia 2018, 18:51
@lorax12: Nie ma innego wyjścia, tak działa życie. Szczególnie ludzkie.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:00
@jacek1s: masz to udokumentowane gdzieś?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:06
@lorax12: Jeżeli to nie przeszkadza w codziennym życiu, funkcjonowaniu związku i nie jest przekładane nad obowiązki, to nie jest uzależnienie. I jest to niegroźne.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:09
@Przegryw_razy_2: Ale jak powoli staje się wszystkim o czym możesz tylko myśleć to to uzależnienie
I to poważny stopień
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:15
@lorax12: Tak, wtedy tak, i następuje to, o czym napisałem wyżej. Przeszkadza to w codziennym życiu. Ale nikt nie powiedział, że ktoś kto jak w memie robi to 3 razy dziennie jest w takim stopniu uzależniony.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:18
@Przegryw_razy_2: Może być
Skąd wiesz?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:20
@lorax12: Może, ale nie musi, to miałem na myśli.
Odpisz
22 sierpnia 2018, 19:21
@lorax12: Po co?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 16:30
@lorax12: Lorax, tyle że to "uzaleznienie" wpływa dobrze na zdrowue fizyczne oraz psychiczne. Powiem szczerze, gdyby nie fapanie - oszalałbym z powodu szkoły, a w przyszłości pewnie z powodu pracy.
Odpisz
2 września 2018, 16:42
@Mr_Quicky: Podać Ci numer do dobrego psychiatryka?
Odpisz
2 września 2018, 16:52
@lorax12: Sytuacja użytkownika powyżej jest może nieco "ekstremalnie" przedstawiona, ale tak naprawdę masturbacja poprawia nastrój i pomaga rozładować stres. Oprócz tego może zmniejszać ryzyko raka prostaty, toteż jest dobra dla zdrowia i fizycznego, i psychicznego.
Odpisz
2 września 2018, 17:03
@Przegryw_razy_2: To że jest dobra dla zdrowia nie czyni tego nagle czymś dobrym
Uzależnienie to uzależnienie
Jeśli umiesz nad tym panować i nie zmienia się to praktycznie w "seksualną narkomanię" to dobrze
Odpisz
2 września 2018, 17:12
@lorax12: Tak, właśnie o to mi chodzi.
Odpisz
2 września 2018, 17:20
@JoanJett: Żeby to tylko trzy razy dziennie...
Odpisz
2 września 2018, 17:34
@Przegryw_razy_2: Widzę ze kolega "przegryw" też jest obeznany w tej sprawie ;)
Odpisz
2 września 2018, 17:40
@Mr_Quicky: Po prostu stwierdzam fakty i tyle c:
Odpisz
2 września 2018, 16:28
ja nigdy ;-;
Odpisz
2 września 2018, 16:15
tylko 3? PHI
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:10
bydlak śmierdziel
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:12
@SongMan: obrażasz Skunksy. W pewien sposób nazywasz je ch*jami
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:21
@PanMisiek: Jakby ktoś napisał ci "poka bydlaka śmierdziela" wyślij mu skunksa.
Śmierdziel? To jest, to oczywiste
Bydlak? Całkiem spory, więc tak
Odpisz
2 września 2018, 15:20
@SongMan: A do tego czasami gryzie
100% identyczni
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:58
Nie mam ogrodu
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 13:59
@Mememasterlv56: To posadź
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:59
@Polski_Ziemniok: nie mam gdzie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:00
@Mememasterlv56: W pokoju
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:03
@Mememasterlv56: na balkonie
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:14
@Mememasterlv56: ja planuję sadzić ziemniaki w pokoju, Ty możesz spróbować z pszenicą
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:49
@Muffinka17: dobry pomysł
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:58
@Mememasterlv56: na dachu
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:51
Chyba tryb incognito dodał go do friendzone
Odpisz