@Jasnowidz: Bez 18 lat w ferie i wakacje na kasie tylko
A jak masz 18 to już nic więcej ich nie obchodzi oprócz badań
Oni potrzebują tyle pracowników ile zmieszczą w zakładzie
@ares24: Nie tylko w ferie chyba.
W każdym razie ma wejść ustawa, że dla osób >18 roku życia praca+szkoła nie mogą łącznie przekroczyć 8 godzin dziennie i nikt nie może ich zmusić do pracy, czylo np.
Jeśli masz 4 godziny lekcji to w ten dzień możesz przepracować tylko 4 godziny i pracodawca nie może cię zmusić, przyjdziesz jeśli chcesz i na ile chcesz. Ale to ma wejść, ale jeszcze tego nie ma.
@kloklo1: Ja jak pracowałem jako "pracownik młodzieżowy" to bez 18 tylko na dni wolne od szkoły, tylko na kasie i max 7 godzin dziennie w tym chyba 30 min przerwy
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 15:39
So everybody, just follow me
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 15:43
@Ziemniak_Illuminati: Cause we need a little controversy
Odpisz
26 sierpnia 2018, 21:51
@Ziemniak_Illuminati: Cause it feels so empty without me
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2018, 22:36
@iSyma: Na na na na na Na na na na na Na na na na na Na na na na
Odpisz
27 sierpnia 2018, 18:39
@Misieeek04: in five, four, three, two, one...
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2018, 15:34
Można pracować w Mac'u bez zdamych studiów?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:34
@Jasnowidz: Mój kolega pracuje a jest w 2 klasie technikum więc raczej tak
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:59
@Jasnowidz: Bez 18 lat w ferie i wakacje na kasie tylko
A jak masz 18 to już nic więcej ich nie obchodzi oprócz badań
Oni potrzebują tyle pracowników ile zmieszczą w zakładzie
Odpisz
27 sierpnia 2018, 00:11
@ares24: Nie tylko w ferie chyba.
W każdym razie ma wejść ustawa, że dla osób >18 roku życia praca+szkoła nie mogą łącznie przekroczyć 8 godzin dziennie i nikt nie może ich zmusić do pracy, czylo np.
Jeśli masz 4 godziny lekcji to w ten dzień możesz przepracować tylko 4 godziny i pracodawca nie może cię zmusić, przyjdziesz jeśli chcesz i na ile chcesz. Ale to ma wejść, ale jeszcze tego nie ma.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 00:18
@kloklo1: Ja jak pracowałem jako "pracownik młodzieżowy" to bez 18 tylko na dni wolne od szkoły, tylko na kasie i max 7 godzin dziennie w tym chyba 30 min przerwy
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:33
jaka czesc heroesow jest najlepsza
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:34
@MatmaOwadhaha: 3
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:53
@MatmaOwadhaha: 5
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:15
@Agario: V > 5
Odpisz
26 sierpnia 2018, 22:03
@MatmaOwadhaha: 3
Odpisz
26 sierpnia 2018, 22:21
@MatmaOwadhaha: Pewnie zostanę tu za to pobity, ale najbardziej podobała mi się 4...
Odpisz
26 sierpnia 2018, 23:19
@BanalKanal: I prawidłowo ^^
Odpisz
22 sierpnia 2018, 20:54
pewnie wpi***ala z ukrycia frytki
Odpisz
22 sierpnia 2018, 15:51
czy to normalne że słyszę ten obrazek?
Odpisz
22 sierpnia 2018, 16:13
@UkrytyNinja: spokojnie, ja także
Odpisz