Przynajmniej nikt jej nie gwizdnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2020, 08:16
No no, ale kabarecik. Bardziej mnie interesuje co robi szczotka na paczce
Odpisz
15 września 2018, 13:55
KaBaRecIK
Odpisz
15 września 2018, 10:31
Thanos brush
Odpisz
15 września 2018, 08:56
wyje🅱️ał
Odpisz
15 września 2018, 08:05
około 75 komentarzy z rozmowy ze samym sobą wow
Odpisz
19 września 2018, 20:30
@Fifel123: nie ze samym sobą
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2018, 13:57
kisnę jak dzieci i ogórki w mojej piwnicy
Odpisz
24 sierpnia 2018, 13:59
cześć dziadku
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:00
@SharpNeedle: hej
Odpisz
28 sierpnia 2018, 17:07
@SharpNeedle: fsjne profilowe
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:31
dzięki
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:32
@SharpNeedle: a moje nie?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:46
też ładne
Odpisz
28 sierpnia 2018, 19:09
@SharpNeedle: dzięki
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:10
nie ma za co
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:17
@SharpNeedle: jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:23
naprawdę nie jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:25
@SharpNeedle: ależ jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:29
nie, nie jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:30
@SharpNeedle: ależ jest serio
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:30
nie jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:30
@SharpNeedle: jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:31
nie jest, nie musisz robić mi przyjemności
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:33
@SharpNeedle: ale chcę
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:48
dziękuję, ale nie jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:57
@SharpNeedle: jest
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:15
nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 09:12
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 12:24
nie e
Odpisz
29 sierpnia 2018, 12:46
@SharpNeedle: ta ak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 13:31
nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 13:46
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 14:34
nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 14:59
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:22
tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:34
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:42
tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:49
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:50
chcesz zagrać w town of salem
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:51
@SharpNeedle: nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:53
czemu
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:54
@SharpNeedle: nie gramw gry
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:54
ty ku*wo
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:55
@SharpNeedle: żartowałem kocham cię
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:56
@SharpNeedle: dlacEgo to zrobiłeś
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:57
to był żart
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:58
@SharpNeedle: dobrze ale juz rak nie rób
Odpisz
29 sierpnia 2018, 15:58
przepraszam
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:00
@SharpNeedle: wybaczam ci
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:00
dziękuję
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:00
@SharpNeedle: nie potrafiłabym nie wybaczyć
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:01
dzięki
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:01
@SharpNeedle: co robisz
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:02
spaceruję z psem
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:03
@SharpNeedle: masz kota na profilowym
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:03
trudno
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:04
@SharpNeedle: wolę ktoy od psów
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:07
@SharpNeedle: halo
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:08
@SharpNeedle: czy to žle
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:08
nie, jest ok
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:09
@SharpNeedle: a ty co wolisz
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:10
psy, ale koty są fajne
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:11
@SharpNeedle: przeciwieństwa się przyciągają
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:12
tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:14
@SharpNeedle: tak
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:15
prawda
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:16
@SharpNeedle: kotki
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:17
są fajne
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:18
@SharpNeedle: koteczki
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:19
fajniutkie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:20
@SharpNeedle: kotunie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:21
fajniunie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:21
@SharpNeedle: niunie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:26
junie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:26
@SharpNeedle: niunia
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:43
junia
Odpisz
29 sierpnia 2018, 16:47
@SharpNeedle: ainuj
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:04
no
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:05
@SharpNeedle: on
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:15
onwóg
Odpisz
29 sierpnia 2018, 17:17
@SharpNeedle: łak
Odpisz
14 września 2018, 21:24
Odpisz
14 września 2018, 21:43
Odpisz
14 września 2018, 22:55
Jeszcze ogarniam co tu się odwaliło xd
Odpisz
14 września 2018, 23:04
To słodkie
Odpisz
14 września 2018, 23:18
@Mr_Quicky: nie pytaj
Odpisz
14 września 2018, 23:30
@SharpNeedle:
Odpisz
14 września 2018, 22:55
Mamy tutaj mydło, które zhhahahhfjfehdhh, wędrując szlakiem BAWARII
Odpisz
14 września 2018, 22:31
Kisne jak dynamit w opakowaniu po parówkach
Odpisz
14 września 2018, 21:04
Kiedyś jeden wrzucił kopertę na balkon. Ale paczka zginęła. Po telefonie klienta kurier przyjechał i zaczęli razem tego szukać. Okazało się, że na balkonie były ustawione fotele i paczka wpadła pod jeden z nich.
Odpisz
24 sierpnia 2018, 15:08
mi na urodzinach kolegi wrzucili buta do rynny trzy razy, za trzecim razem grubas ziomek złamał plastikowe krzesło
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:53
Schował ją żeby nikt jej nie zabrał, chciał dobrze
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:44
Przynajmniej nie trzeba lecieć na pocztę po paczkę
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:32
kisnę jak dziadek w dzieciach w mojej ogórkowej piwnicy
Odpisz
24 sierpnia 2018, 13:55
kisnę jak dzieci w piwnicy mojego dziadka
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:09
@SharpNeedle: Kisne jak dziadek i dzieci w piwnicy moich ogórków
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:12
@Siszel: Kisnę jak moja piwnica w dziadku, ogórkach i dzieciach
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:29
@Jasnowidz: A ja nie
Odpisz
24 sierpnia 2018, 14:04
Kiedy podpadniesz kurierowi.
Odpisz